gala akademii artystycznej 2017

7-Sierpień-2017

Gala Akademii Artystycznej 2017

 

Wspaniały, wspólny czas Aka Rodzinki podsumowujący Waszą piękną roczną pracę. Dziękujemy za cudowne pokazy, za emocje i pasję. Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Dziękujemy za każdego z #AkaDomMistrzow.

GALERIA ZDJĘĆ

Czytaj dalej >

19105221_1686235918071974_792565614_o

12-Czerwiec-2017

Musical Król Lew w Teatrze Szekspirowskim Backstage

Już są zdjęcia na naszym facebook’u z backstege’u Musicalu Król Lew w Teatrze Szekspirowskim. To był wielki, wspaniały, pełen pasji i spełnienia czas:D! Jak wygląda świat od kulis Aka Rodzinki na próbach generalnych i w dniu, zobaczcie sami:).  Dziękujemy Flydro Artzone za dorzucenie nam kilku pięknych zdjęć.

Czytaj dalej >

tło gala

5-Czerwiec-2017

Gala Akademii Artystycznej

Gala Akademii Artystycznej
DATA: 23.06.2017 godz. 18.00
MIEJSCE: Sala Kongresowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu
Wspaniałe wydarzenie! Pierwszy raz wspólnie ze wszystkimi grupami z Akademii Artystycznej spotkamy się, by zaprezentować pokazy podsumowujące roczną pracę. Każdy z Aka Rodzinki, będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności przed rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.

Czytaj dalej >

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

12-Kwiecień-2017

Weekend zawodów tanecznych 08-09.04.2017

Ależ jesteśmy dumni! Koniec świata, wszyscy pięknie dali radę, a na parkiecie stanęli, od najmłodszych gimnastyczek po grupy jazzowe do grup starszych i ‚ nie takiej starej’ ekipy w hip hopie. Aka obstawiała dwa miasta Gdańsk (5 Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych ‚Dance Group’) i Piłę (Rytm Ulicy 2017)
Przywieźliśmy trochę dyplomów i medali, ale co najważniejsze -wszyscy stanęli kilka stopni dalej.

Czytaj dalej >

taniec towarzyski

20-Luty-2017

Taniec towarzyski – nowa grupa

Otwieramy nową grupę z tańca towarzyskiego w piątki o godz.19 Start grupy 24.02.2017.  Zapraszamy. Grupę poprowadzi mistrzowska para Paulina Misiak i Mariusz Pilipczuk.

W razie wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji:

recepcja@akademiaartystyczna.com

797 125 216

Czytaj dalej >

multisport-insta

2-Styczeń-2017

Akceptujemy kartę Multisport

Taki prezent przynosi nowy rok. Teraz codziennie będziemy mogli odpowiadać, tak akceptujemy Kartę MultiSport w Akademii Artystycznej. Wspaniale, spełniamy marzenia!

Czytaj dalej >

lew-miau-miau

29-Wrzesień-2016

CASTING DO MUSICALU

Po sukcesie Spektaklu Musicalowego Oliver Twist wyprodukowanego przez Akademią Artystyczną, której balet zatańczył spektakl sześciokrotnie na 4 różnych trójmiejskich scenach, nadszedł czas na kolejny musical.

 22.10.2016 r o godz. 14 w Akademii Artystycznej odbędzie się CASTING DO MUSICALU. 

Czytaj dalej >

facebook

21-Wrzesień-2016

CHCESZ BYĆ Z NAMI NA BIEŻĄCO – ZAPRASZAMY NA NASZE FANPAGE NA FACEBOOK’U I INSTAGRAMIE

Bardzo dużo się u nas dzieje. Nie sposób jest wszystko uwiecznić na stronie internetowej(na której wrzucamy najistotniejsze wiadomości). Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia nas na FACEBOOK’U I INSTAGRAMIE. Tam codziennie staramy się uchylić chodź kawałek naszego świata, dać motywację i zarażać pozytywną energią. Do zobaczenia :D! Pięknego dnia :)!!!

Czytaj dalej >

sala 1 JAK BYŁO, JAK JEST

13-Wrzesień-2016

JAK BYŁO, JAK JEST

Wierzycie w powracające dobro , my zdecydowanie tak! W niecałe trzy lata, tak własnymi rękoma udało się nam zmienić nasz #akadommistrzow Nigdy nie bój się marzyć, ale wszystko co piękne wymaga ogromu pracy, cierpliwości i pokory. WARTO!

Czytaj dalej >

spektakl ŻycieNie

1-Wrzesień-2016

Zdjęcia Spektakl ŻycieNie -premiery, bacstage, Piknik z Jam’em Tanecznym w Stary Maneżu

Tak właśnie zakończyliśmy sezon 2015/16. Kolektyw instruktorów Akademii Artystycznej -Kolektyw AKA Artyst wraz z tancerzami z grupy projektowej – kompaniom OISEU, zatańczył Spektakl ŻycieNie w Stary Maneż. Odbyły się trzy grania, dwa przedpremierowe dla szkól i jedno premierowe, po którym wspólnie z AkaDomkową rodzinką świętowaliśmy zakończenie sezonu na Pikniku z Jam’em taneczny.

Czytaj dalej >

aka warsztaty taneczne

11-Kwiecień-2016

Warsztaty taneczne Akademii Artystycznej

Warsztaty taneczne Akademii Artystycznej, czyli po prostu Aka Warsztaty Taneczne

Ach, co to był za wspaniały czas! Dajcie znać czy chcecie więcej :)! Dziękujemy wszystkim, byliście cudowni, niewymownie było patrzeć, jak się rozwijacie, pokonujecie swoje zmęczenie i ograniczenia w ciele, troszczycie się o drugiego człowieka!#AkaDomMistrzów przez weekend maxymalnie napełniony był progresem, miłością i ciężką wspólną pracą.

Czytaj dalej >

OLIVIER TWIST Akademia Artystyczna STARY MANEŻ

4-Marzec-2016

Sztuka musicalowa wczoraj i dziś – Spektakl musicalowy Oliver Twist

 

OLIVER TWIST Akademia Artystyczna STARY MANEŻ

Sztuka musicalowa dostępna dla wszystkich!

Akademia Artstyczna oraz Fundacja 180 stopni chciałaby zaprosić na bliskie spotkanie z musicalem. 14 marca w Starym Maneżu odbędzie się spotkanie
‚Sztuka musicalowa wczoraj i dziś’, którego częścią będzie prezentacja spektaklu musicalowego Oliver Twist. Spotkanie ma na celu w jak najbardziej przyjazny sposób pokazać czym jest sztuka musicalowa. Musical to połączenia aktorstwa, śpiewu i tańca

Czytaj dalej >