13-Czerwiec-2018

Gala 2018 Akademii Artystycznej

Gala 2018 Akademii Artystycznej

Gala 2018 Akademii Artystycznej. Wszystkie grupy z Akademii po raz kolejny spotkają się razem, by wspaniałymi show podsumować roczną pracę. Czekają na nas pokazy w parach, grupach, solo – od jazzu, poprzez bachatę, gimnastykę artystyczną do street dance’u.
Każdy z Aka Rodzinki, będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności przed rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.

Bilety dla zaproszonych gości można odebrać w recepcji Akademii Artystycznej
ulgowy 10 zł
normalny 15 zł

Czytaj dalej >

Musical Kosmos Akademia Artystyczna

4-Maj-2018

MUSICAL KOSMOS

MUSICAL KOSMOS

Już 30.05.2018 i 01.06.2018 Balet Akademii Artystycznej zagra premierowo autorski MUSICAL KOSMOS w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Zapraszamy na nieziemską baśń, która poprzez sztukę, śpiew, akrobacje, różne style tańca wyniesie w Kosmos zarówno małego, jak i dużego widza. Musical jest najpiękniejszym prezentem, jaki można zrobić na Dzień Dziecka.

 

WSZYSTKIE INFORMACJE, REZERWACJA BILETÓW: WWW.MUSICALKOSMOS.PL

Czytaj dalej >

12-Listopad-2017

OTWIERAMY SKLEP PRACOWNI ARCHITEKTA MACIEJA NITKA

Spełniamy kolejne marzenia. Codziennie pracownia architekta Macieja Nitka wykonuje zlecania projektowania i budowy instalacji, mebli, konstrukcji dla małych, dużych firm, koncernów, jak i również klientów indywidualnych. Teraz czas na sprzedaż dzieł wykreowanych w wolności, pełnych pasji, unikatowych, które wniosą piękno do waszych domów.

OTWIERAMY SKLEP PRACOWNI MACIEJA NITKA

Czytaj dalej >

1-Listopad-2017

Kochasz śpiewać, chodź spełniać marzenia

 

Kochasz śpiewać, to wystarczy by spełniać największe marzenia w tym kierunku. Czas zrobić krok do przodu i w zaganianym świecie zacząć śpiewać pełną piersią.

 

 

Zapraszamy, by w najpiękniejszej atmosferze rozwijać swoją pasję. Pod okiem mistrzyni Karoliny Adamiak – Pruś wszystko jest możliwe. Koniecznie sprawdźcie co to jest za wspaniała kobieta (Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, dyrygent , wokalistka , nauczyciel śpiewu. Czynnie działająca na wielu scenach muzycznych.)

 

Czytaj dalej >

25-Październik-2017

CASTING DO MUSICALU

CASTING DO MUSICALU

Po sukcesie poprzednich musicali wyprodukowanych przez Akademią Artystyczną, której balet  zatańczył spektakle na 4 różnych trójmiejskich scenach, nadszedł czas na kolejny musical.

 

Zaszczytnie podejmiemy się produkcji autorskiego Musicalu Stworzonego przez Magdalenę Gabriel, Karolinę Adamiak-Pruś, Macieja Nitka.

Czytaj dalej >

26-Sierpień-2017

Dni Otwarte -darmowe zajęcia, nabory, audycje

Dnia 9.09.2017 odbędą się Dni Otwarte.
Razem świętujemy rozpoczęcie nowego, pięknego sezonu. Tego dnia wszystkie zajęcia w Akademii odbędą się nieodpłatnie. Można próbować, tańczyć, śpiewać, bawić się, rozmawiać z Aka Kadrą, Aka Rodzinką.
 
Nie trzeba zapisywać się na Dni Otwarte, ani na poszczególne zajęcia, wystarczy przyjść. Drzwi będą na prawdę otwarte na wszystkich.
 
Dodatkowo na Dniach Otwartych odbędą się:

Czytaj dalej >

23-Sierpień-2017

Aka Obóz Mikoszewo 2017

Ten czas był nie do opisania! Tona progresu, emocji, dojrzałości, potu, radości, szaleństwa i kreatywności. Od rana do wieczora trenowaliśmy, byliśmy ze sobą razem, było najpiękniej! 
Powiemy tylko tyle: Tam gdzie jest wielka miłość tam zawsze zdarzają się cuda

Co do reszty zapraszamy do galerii KLIKNIJ TUTAJ

Czytaj dalej >

7-Sierpień-2017

Gala Akademii Artystycznej 2017

 

Wspaniały, wspólny czas Aka Rodzinki podsumowujący Waszą piękną roczną pracę. Dziękujemy za cudowne pokazy, za emocje i pasję. Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2016/17. Dziękujemy za każdego z #AkaDomMistrzow.

GALERIA ZDJĘĆ

Czytaj dalej >

12-Czerwiec-2017

Musical Król Lew w Teatrze Szekspirowskim Backstage

Już są zdjęcia na naszym facebook’u z backstege’u Musicalu Król Lew w Teatrze Szekspirowskim. To był wielki, wspaniały, pełen pasji i spełnienia czas:D! Jak wygląda świat od kulis Aka Rodzinki na próbach generalnych i w dniu, zobaczcie sami:).  Dziękujemy Flydro Artzone za dorzucenie nam kilku pięknych zdjęć.

Czytaj dalej >

5-Czerwiec-2017

Gala Akademii Artystycznej

Gala Akademii Artystycznej
DATA: 23.06.2017 godz. 18.00
MIEJSCE: Sala Kongresowa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu
Wspaniałe wydarzenie! Pierwszy raz wspólnie ze wszystkimi grupami z Akademii Artystycznej spotkamy się, by zaprezentować pokazy podsumowujące roczną pracę. Każdy z Aka Rodzinki, będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności przed rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.

Czytaj dalej >

12-Kwiecień-2017

Weekend zawodów tanecznych 08-09.04.2017

Ależ jesteśmy dumni! Koniec świata, wszyscy pięknie dali radę, a na parkiecie stanęli, od najmłodszych gimnastyczek po grupy jazzowe do grup starszych i ‚ nie takiej starej’ ekipy w hip hopie. Aka obstawiała dwa miasta Gdańsk (5 Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych ‚Dance Group’) i Piłę (Rytm Ulicy 2017)
Przywieźliśmy trochę dyplomów i medali, ale co najważniejsze -wszyscy stanęli kilka stopni dalej.

Czytaj dalej >

20-Luty-2017

Taniec towarzyski – nowa grupa

Otwieramy nową grupę z tańca towarzyskiego w piątki o godz.19 Start grupy 24.02.2017.  Zapraszamy. Grupę poprowadzi mistrzowska para Paulina Misiak i Mariusz Pilipczuk.

W razie wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji:

recepcja@akademiaartystyczna.com

797 125 216

Czytaj dalej >

2-Styczeń-2017

Akceptujemy kartę Multisport

Taki prezent przynosi nowy rok. Teraz codziennie będziemy mogli odpowiadać, tak akceptujemy Kartę MultiSport w Akademii Artystycznej. Wspaniale, spełniamy marzenia!

Czytaj dalej >

29-Wrzesień-2016

CASTING DO MUSICALU

Po sukcesie Spektaklu Musicalowego Oliver Twist wyprodukowanego przez Akademią Artystyczną, której balet zatańczył spektakl sześciokrotnie na 4 różnych trójmiejskich scenach, nadszedł czas na kolejny musical.

 22.10.2016 r o godz. 14 w Akademii Artystycznej odbędzie się CASTING DO MUSICALU. 

Czytaj dalej >

21-Wrzesień-2016

CHCESZ BYĆ Z NAMI NA BIEŻĄCO – ZAPRASZAMY NA NASZE FANPAGE NA FACEBOOK’U I INSTAGRAMIE

Bardzo dużo się u nas dzieje. Nie sposób jest wszystko uwiecznić na stronie internetowej(na której wrzucamy najistotniejsze wiadomości). Serdecznie zapraszamy Was do śledzenia nas na FACEBOOK’U I INSTAGRAMIE. Tam codziennie staramy się uchylić chodź kawałek naszego świata, dać motywację i zarażać pozytywną energią. Do zobaczenia :D! Pięknego dnia :)!!!

Czytaj dalej >

13-Wrzesień-2016

JAK BYŁO, JAK JEST

Wierzycie w powracające dobro , my zdecydowanie tak! W niecałe trzy lata, tak własnymi rękoma udało się nam zmienić nasz #akadommistrzow Nigdy nie bój się marzyć, ale wszystko co piękne wymaga ogromu pracy, cierpliwości i pokory. WARTO!

Czytaj dalej >