Ferie zimowe 2019 w Akademii Artystycznej

ferie zimowe w Akademii Artystycznej

Nie ma czasu na nudy! W dniach 11-15 luty 2019 w Akademii Artystycznej w Gdańsku będzie można odnaleźć mnóstwo szaleństwa, tańca, muzyki, rozwoju, miłości, zabawy, ruchu i artystycznych wrażeń. Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy artystyczne ferie, z myślą o starszej młodzieży rozwijające – całodniowe warsztaty taneczne! 

AKA ferie zimowe info

Artystyczne ferie dla dzieci (6 – 11 lat)

Przez 5 dni, dzień w dzień, dzieci będą aktywnie poznawały artystyczny świat. Sztuka, plastyka, taniec, muzyka, akrobatyka, gimnastyka, sztuki cyrkowe to tylko część zajęć przygotowanych dla najmłodszych. Wezmą udział we wspólnych grach, zabawach, konkursach, które pobudzą ich wyobraźnie. Duża różnorodność zajęć sprawi, że pod okiem naszej młodej kadry mistrzów dzieci będą rozwijać i odkrywać swoje talenty oraz umiejętności. Cykl codziennych zajęć jest przygotowywany z myślą o jak najwszechstronniejszym rozwoju dzieci przy jednoczesnej zabawie i wskazanym odpoczynku. Na codzienną przerwę obiadową dzieci pod opieką instruktorów będą wychodzić do znajdującego się około 100 m od Akademii Artystycznej baru „Krowa i Kurczak”.  Z pewnością artystyczne ferie to dla dzieci będzie niesamowita przygoda w gronie rówieśników, a dla rodziców chwila wytchnienia!

 

Całodniowe warsztaty taneczne                      (12 – 17 lat)

Z myślą o starszych przygotowaliśmy ukierunkowane 5-dniowe warsztaty taneczne pod okiem mistrzowskiej kadry. Każdego dnia każdy uczestnik będzie poznawał, a także doskonalił swój warsztat w różnych stylach tańca. Od Hip Hopu, przez Taniec Jazzowy, aż po MTV STYLE czy Waaking. Jeżeli dopiero zaczynasz, z pewnością na warsztatach odnajdziesz swój ukochany styl, a jeśli już go masz, to rozszerzysz swoje horyzonty i zrobisz krok w zostaniu wszechstronnym tancerzem. Codzienne lekcje pozwolą uzyskać progres, jaki zazwyczaj osiąga się w przeciągu kilku miesięcy. Ponad to uczestnicy będą brać udział w lekcjach akrobatyki oraz gimnastyki, które stanowią ważne uzupełnienie treningów. Zwiększają one mobilność ciała, rozciągnięcie i stanowią przygotowanie fizyczne dla każdego tancerza. Także, w cyklu warsztatów uczestnicy, także nauczą się tworzyć i każdego dnia będą przygotowywać wspólny projekt warsztatowy.  Na każdego czeka duża dawka tańca i rozwoju. Nie czekajcie, aby spełniać marzenia!

*Na codzienną przerwę obiadową wszyscy uczestnicy ferii wraz z instruktorami wychodzić będą do znajdującego się około 100 m od Akademii Artystycznej baru „Krowa i Kurczak”

* W cenie ferii został zawarty posiłek w przerwie obiadowej


KADRA


Monika Rudnicka tancerkaKrystian tancerzKasia Łęcka tancerkaJoanna Narolska trener

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ZAPISY NA FERIE ZIMOWE


 

ZAPISUJĄC SIĘ NA WARSZTATY AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA REGULAMIN

Na zajęcia możesz zapisać się również poprzez przez kontakt z recepcją:

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com, tel. 797 125 216