Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, 

o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. 

Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. 

Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu! Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

MUSICAL KOSMOS | 1 luty 2019 | Gdański Teatr Szekspirowski
Odtwórz wideo
logo MUSICAL KOSMOS

MUSICAL KOSMOS TO POLSKA AUTORSKA PRODUKCJA
AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

MUSICAL KOSMOS przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja. 

MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza. 

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Grania premierowe odbyły się 30 maja oraz 1 czerwca 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim od tamtego czasu zagraliśmy dla Was już 24 razy, a sam spektakl zobaczyło jak dotąd ponad 9500 widzów! MUSICAL KOSMOS został wystawiony nie tylko na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego! W marcu 2019 roku zagraliśmy w  Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

~ Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka

~ Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak

~ Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś

~ Scenografia: Krystian Hintzke

~ Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka

~ Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni

Występuje Balet Akademii Artystycznej

Dziękujemy wspaniałej publiczności !

BILETY

Zagraliśmy dla Was już 24 razy! Ostatnio było można nas zobaczyć 8 marca 2019 r. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim oraz 13 i 14 marca 2019 r. w Filharmonii Kaszubskiej. Czy do Was wrócimy, kiedy do Was wrócimy? Obiecujemy, że na pewno Was o tym poinformujemy!

CZĄSTKA KOSMOSU DLA CIEBIE …

 

 

KONTAKT

Manager Projektu
Karolina Potakowska

Fundacja 180 Stopni
tel: 506382816
karolina[at]fundacja180stopni.pl

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski