SCENARIUSZ, REŻYSERIA, TEKSTY UTWORÓW, CHOREOGRAFIA, KOSTIUMY

Magdalena Nitka

Choreograf, tancerka, trener, założycielka Akademii Artystycznej, Kolektywu Aka Artyst i Oiseau Company. Magdalena stworzyła scenariusz, koncept i choreografię do spektakli: TWO WORDS, Poruszenie, Rewers, czyli sztuka moja, !Bang!, ŻycieNie, Teatru Ulicznego Krańce i Lustro, Musical Oliver Twist, Musical Król Lew. Magdalena Nitka swoją przygodę ze sztuką zaczęła w wieku 6 lat w Kaliningradzkiej Szkole Baletowej. Od 12 roku życia tańczyła w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in. występowała w Teatrze Národní divadlo (Czechy), J.G Tajovskeho vo Zwolene(Słowacja), Lietuvos Nationalinis Operos Ir Baleto Teatras(Litwa). Magdalena jako instruktor, trener i choreograf pracuje od ponad 10 lat. Zawsze powtarza, że w pracy obok techniki najważniejsza jest Miłość i Piękno płynące z drugiego człowieka, ze sztuki.

MUZYKA, PRODUKCJA MUZYCZNA

Adam Pietrzak

Adam Pietrzak – pianista, kompozytor i aranżer. Od kilku lat pracuje ze studentami na Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Kierownik muzyczny musicalu Fame przygotowanego przez Mazowiecki Teatr Muzyczny, wystawiany m.in. w Warszawie w Teatrze Palladium oraz na deskach Opery w Szczecinie. Koncertuje z wieloma wokalistami i wokalistkami. Ostatnio swój czas twórczy poświęca szeroko rozumianej produkcji muzycznej.

REŻYSERIA WOKALNA, PRZYGOTOWANIE WOKALNE:

Karolina Adamiak-Pruś

Karolina Adamiak–Pruś – dyrygent, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Czynnie działająca na wielu scenach muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Założycielka i dyrygent trójmiejskiego chóru No Saints, z którym w ubiegłym roku nakładem wytwórni BCD Records wydała płytę ” Ten jeden dzień”. Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami i swoją energia i pogoda ducha stara się ożywiać trójmiejskie sceny muzyczne. Jako instruktor śpiewu kieruje się myślą: „ W śpiewie nie ma granic” . Stara się by jej uczniowie wierzyli w siebie i przekazuje informacje tak, by śmiało i na mocnych nogach stawali i mierzyli się ze sceną.

HORYZONTY

Monika Rudnicka

SCENOGRAFIA

Krystian Hintzke

ARTYŚCI

ZOBACZ RÓWNIEŻ

© All reserved by Akademia Artystyczna (2019)