O nas

AKA RECEPCJA
SALA 1
SALA 5 TURKUSOWA

AKADEMIA ARTYSTYCZNA

Akademia Artystyczna to Centrum Wszechstronnego Kształcenia Artystycznego, Tanecznego i Ruchowego mieszczące się w przestronnym, czteropiętrowym budynku na Alei Grunwaldzkiej 339, w samym sercu Trójmiasta. Pierwsze w Polsce Centrum, gdzie w jednym miejscu odbywają się profesjonalne zajęcia z wszystkich rodzajów tańca, akrobatyki, gimnastyki, pole dance’u, fitness’u, Musiacal’u, aktorstwa, wokalu, rysunku i wielu, wielu innych.

DOM PASJI, a w nim kadra 30 młodych zawodowców, 8 sal, ponad 50 zajęć do wyboru!

Akademia Artystyczna jest zbudowana naszymi rękami – od podłogi, poprzez obrazy do lamp. Tutaj każdy mebel jest przez nas ręcznie robiony. Aka, to przede wszystkim Dom Mistrzów, gdzie nigdy nie zbraknie wartości, rodzinnej atmosfery, prawdy i pracy nad tym, by stawać się lepszym.

Akademia Artystyczna jest miejscem stworzonym z myślą o wszystkich osobach, które RUCH i SZTUKĘ już pokochały lub dopiero rozpoczynają z nią swoją przygodę.

W murach Akademii odnajdą się również ci, którzy w natłoku codziennych zajęć chcą jedynie popracować nad swoją sylwetką lub poprawić kondycję fizyczną.

Dbamy o to aby grupy były kameralne, nie prowadzimy zajęć masowych.

Akademia jest miejscem przyjaznym rodzinom. Grafik zajęć skonstruowany jest tak, aby rodzice oraz opiekunowie, przyprowadzający na zajęcia swoje pociechy, mogli osobiście wziąć udział w oferowanych lekcjach oraz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, jednocześnie spędzając czas z dziećmi.

W Akademii istnieją GRUPY PROJEKTOWE. Celem kształcenia grup jest rozwój, a wynikiem przygotowanie pokazów na eventach, koncertów oraz tworzenie spektakli zarówno na skalę krajową, jak i międzynarodową.

Akademia zapewnia kompletne przygotowanie dzieci i młodzieży, chcących kontynuować naukę na kierunkach artystycznych oferowanych przez szkoły publiczne i prywatne.

Dzięki precyzyjnie dobranej kadrze, która czynnie pracuje zarówno na scenie, w teatrze, startując w zawodach, jak i wykłada na Akademiach, ludzie mają możliwość poszerzania swoich pasji we właściwym kierunku.

Instruktorzy Akademii Artystycznej poprzez swoją pracę oraz postawę dzielą się swoją pasją oraz przekazują dobre wartości. Kadra Akademii Artystycznej nieustannie pracuje także nad  ciągłym samorozwojem, tworzy spektakle, bierze udział w licznych wydarzeniach, dzieląc się PASJĄ z najbliższym otoczeniem.

„BO LUSTREM KAŻDEJ PASJI SĄ OCZY DRUGIEGO CZŁOWIEKA”

 

GALERIA ZDJĘĆ

SALA 8 pole dance
AKA STUDIO
AKA STUDIO
SALA 3

Dodaj komentarz