Projekty Komercyjne

PROJEKTY KOMERCYJNE


Nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe. Zrealizujemy Twój najbardziej szalony pomysł, niezależnie od produktu, czy usługi z jaką przyjdzie nam się zmierzyć.


 

 

Tworzymy musicale, spektakle, fire show, spoty reklamowe, teledyski, oprawy imprez, pokazów mody oraz koncertów. Tworzymy kostiumy, scenografię, meble oraz zajmujemy się aranżacją przestrzeni. Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty. Zajmujemy się tańcem, teatrem, gimnastyką, akrobatyką, pole dance, muzyką oraz sztuką. Od zadań specjalnych mamy doświadczony zespół.

 

Projektami Komercyjnymi w Akademii Artystycznej zajmuje się  KOLEKTYW AKA ARTYST. KOLEKTYW AKA ARTYST to grupa, którą tworzą indywidualni artyści posiadający własną markę oraz rozpoznawalność. Każdy z członków to zarówno mistrz w swoim stylu, jak i doświadczony w różnorodnych dziedzinach sztuki artysta. Łączy ich pasja oraz skrupulatnie zdobyty profesjonalizm.

 

Droga, dzięki której tworzą tak niesamowitą mieszankę talentów jest pełna ciężkiej pracy podczas licznych wydarzeń artystycznych, na scenie międzynarodowej oraz teatrze, również w składzie Cirque Du Soleil. Lata pracy z ludźmi, nauczanie, wykładanie na Akademiach, zdobywanie tytułów na zawodach tanecznych, Mistrzostwach Europy, Świata  oraz Olimpiadach, jak również uczestniczenie w programach takich jak „Got To Dance”, „You Can Dance”, czy „Mam Talent” dało im wiele możliwości ugruntowania swoich umiejętności.

 

Połączenie sił zaowocowało powstaniem grupy tak szczególnej, że są w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających projektów. KOLEKTYW AKA ARTYST to połączenie profesjonalizmu oraz pasji, co z domieszką rozpoznawalności daje możliwość stworzenia projektu wyjątkowego w każdym tego słowa znaczeniu.


Od pomysłu, poprzez projekt, do pełnej realizacji pracujmy na najwyższych obrotach, dbając o dotrzymanie terminów, efektywną współpracę oraz jakość wykonanej pracy.


Zapraszamy do kontaktu:

tel. 506382816

e-mail. manager@akademiaartystyczna.com


PRZYKŁADOWE REALIZACJE :


Zajmujemy się zarówno zleceniami dla firm i korporacji, jak i obsługą osób prywatnych.


Zapraszamy do kontaktu:

tel. 797125216

e-mail. manager@akademiaartystyczna.com

Dodaj komentarz