fbpx

PROJEKTY KOMERCYJNE AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Świadczymy usługi artystyczne dla firm oraz osób prywatnych na najwyższym poziomie, zarówno na terenie Trójmiasta, jak i całej Polski. Tworzymy musicale, spektakle, fire show, spoty reklamowe, teledyski, oprawy artystyczne imprez, pokazów mody oraz koncertów. Tworzymy kostiumy, scenografię, meble oraz zajmujemy się aranżacją przestrzeni. Prowadzimy szkolenia, warsztaty oraz animacje dla dzieci. Zajmujemy się tańcem, teatrem, gimnastyką, akrobatyką, pole dance, muzyką oraz sztuką. Od zadań specjalnych mamy doświadczony zespół – KOLEKTYW AKA ARTYST. Połączenie wszystkich naszych kwalifikacji oraz doświadczenia  sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy  projektu od początku do końca !

Nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe. Zrealizujemy Twój najbardziej szalony pomysł, niezależnie od produktu, czy usługi z jaką przyjdzie nam się zmierzyć.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

KOLEKTYW AKA ARTYST

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Projektami Komercyjnymi w Akademii Artystycznej zajmuje się  KOLEKTYW AKA ARTYST.

 KOLEKTYW AKA ARTYST to grupa, którą tworzą indywidualni artyści posiadający własną markę oraz rozpoznawalność. Każdy z członków to zarówno mistrz w swoim stylu, jak i doświadczony w różnorodnych dziedzinach sztuki artysta. Łączy ich pasja oraz skrupulatnie zdobyty profesjonalizm.

Droga, dzięki której tworzą tak niesamowitą mieszankę talentów jest pełna ciężkiej pracy podczas licznych wydarzeń artystycznych, na scenie międzynarodowej oraz teatrze, również w składzie Cirque Du Soleil. Lata pracy z ludźmi, nauczanie, wykładanie na Akademiach, zdobywanie tytułów na zawodach tanecznych, Mistrzostwach Europy, Świata  oraz Olimpiadach, jak również uczestniczenie w programach takich jak „Got To Dance”, „You Can Dance”, czy „Mam Talent” dało im wiele możliwości ugruntowania swoich umiejętności.

 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Połączenie sił zaowocowało powstaniem grupy tak szczególnej, że są w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagających projektów. KOLEKTYW AKA ARTYST to połączenie profesjonalizmu oraz pasji, co z domieszką rozpoznawalności daje możliwość stworzenia projektu wyjątkowego w każdym tego słowa znaczeniu.

Dodaj tu swj tekst nagłówka

Dodaj tu swj tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

ART & DESIGN

Sztuka i Design od zawsze towarzyszyły Kolektywowi AKA Artyst. Tworzymy kostiumy, scenografię, meble oraz zajmujemy się aranżacją przestrzeni – zarówno prywatnych, jak i publicznych.  Nasze prace niejednokrotnie było można podziwiać, nie tylko na scenie i teatrze, ale również w kawiarniach, przestrzeniach publicznych na terenie Trójmiasta, czy w budynkach takich jak Europejskie Centrum Solidarności.  W zakresie sztuki i designu prowadzimy również szkolenia i warsztaty. Nauka kompozycji przestrzennej, renowacja mebli czy nadawania zużytym przedmiotów drugiego życia to tylko część propozycji tematów warsztatów i szkoleń .

Do każdego wydarzenia oraz realizacji podchodzimy indywidualnie, specjalnie na życzenie klienta, gdzie przez widowiskowe występy oraz wysokiej jakości usługi i produkty, możemy efektownie uświetnić każde wydarzenie, dbając o zachowanie jego przesłania.

Dodaj tu swj tekst nagłówka

NASZE REALIZACJE

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Tworzymy oprawę artystyczną oraz projekty zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.  Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Jesteśmy pierwszą w Polsce wszechstronną marką artystyczną, która zapewnia realizację pełnych autorskich projektów od zalążka, wychodząc na przeciw współczesnym potrzebom branży artystycznej.


W naszej ofercie posiadamy:

 

Od pomysłu, poprzez projekt, do pełnej realizacji pracujmy na najwyższych obrotach, dbając o dotrzymanie terminów, efektywną współpracę oraz jakość wykonanej pracy.

Szukasz wrażeń artystycznych na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z Nami !

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

E-mail

manager@akademiaartystyczna.com

Telefon kontaktowy

506382816

FORMULARZ KONTAKTOWY

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski