AKA INTENSIVE WORKSHOPS | 4 edycja

Pierwsza edycja warsztatów była koncepcyjna, ale teraz wiemy, że dla wspaniałych ludzi, warto robić wspaniałe rzeczy! Dlatego?
Od 13-24 stycznia 2020 ruszamy z 4 edycją AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme! W tej edycji będzie sporo nowości, wielkie powroty, niezapomniane classy, a co najważniejsze będziemy spotykać się na sali przez dwa tygodnie. Oznacza to, aż 40 godzin pracy warsztatowej! Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy! 😀

https://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/

PROGRAM NA NADCHODZĄCE WARSZTATY? Jak już wspominaliśmy jest parę nowości, powrotów i niespodzianek! W tej edycji spędzicie 40 wspaniałych godzin na sali doskonaląc swój warsztat. Wśród przygotowanych CLASSÓW znajdziecie:

➡LYRICAL JAZZ
➡MODERN JAZZ
➡BROADWAY JAZZ
➡CONTEMPORARY JAZZ
➡AFRO JAZZ
➡MODERN
➡TECHNIKA JAZZOWA
➡FLOORWORK
➡JAZZ TRICS
➡STRETCHING EXTREME
➡BOOTCAMP


Więcej tutaj nie zdradzamy! Wszystkie informacje o warsztatach, cennik, opisy, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie ⬇
https://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/


O WARSZTATACH

AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme to program intensywnych warsztatów, na których osiągamy rezultaty miesięcznych treningów w tydzień. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy z nich to JAZZ LABS, na których poznacie, tak naprawdę, czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. Szpagat w każdej płaszczyźnie, czemu nie?

JAZZ LABS

Aktualnie program JAZZ LABS to połączenie techniki tanecznej, tańczenia choreografii w odmiennych stylach jazzowych, a także od teraz nauki pracy w grupach – tworzenia, improwizacji i teatru. Na warsztatach zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Rozwiniecie swój ruch, czucie emocjonalne, a przy tym wszystkim spotkacie najcudowniejszą ekipę warsztatową ever, która tak samo kocha tańczyć!

STRETCHING EXTREME

Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których przez dwa tygodnie będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Zajęcia Stretching Extreme to wyjątkowe 1,5 godziny, na których wykonywane ćwiczenia poruszają różne części naszego ciała w inny sposób. W tej edycji zaplanowanych jest, aż 10 zajęć rozciągających, co daje łączny rezultat 15 godzin w ciągu dwóch tygodni! Szpagat w dwa tygodnie? Czemu nie?

https://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/