ZOBACZ FOTORELACJE Z OSTATNIEJ EDYCJI

AKA INTENSIVE WORKSHOP

Pragniesz rozwoju? Taniec to twoja pasja? Chcesz pogłębić swoją wiedzę i nabyć nowych umiejętności? Spotkać tak samo pozytywnie zakręconych ludzi do ruchu jak Ty? Czy może chcesz się rozciągnąć do wymarzonych zakresów? Nie istnieją rzeczy niemożliwe! 

Od 26-28 sierpnia 2022 ruszamy z X edycją AKA Intensive Workshops!  Czeka na Was 20 godzin pracy warsztatowej z najlepszymi w swoim stylu tancerzami, a wszystkie choreografie będą przygotowane w różnych odmianach tańca jazzowego <3

AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme to  program intensywnych warsztatów, na których osiągamy rezultaty miesięcznych treningów w weekend. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy z nich to JAZZ LABS, na których poznacie, tak naprawdę, czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. 

Dokładnie w dniach 26.08 – 28.08.2022, czeka na Was spora dawka pracy oraz co za tym idzie niezwykłego progresu. 

 

26-28 sierpień 2022

PONAD 20 WYJĄTKOWYCH GOdZIN NA SALI!

TANIEC KLASYCZNY
TECHNIKA JAZZ
TECHNIKA IZOLACJI
BROADWAY JAZZ
LYRICAL JAZZ
CONTEMPORARY JAZZ
STREET JAZZ
COLLABO LATIN JAZZ
SPECIAL CLASS
IMPROWIZACJE
STRETCHING EXTREME

HARMONOGRAM

CENNIK

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZAPISUJĄC SIĘ NA WARSZTATY AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA REGULAMINU

Na zajęcia możesz zapisać się również poprzez przez kontakt z recepcją:

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com,  tel. 797 125 216

KADRA

JOANNA NAROLSKA

KRYSTIAN HINTZKE

JOANNA SZABLEWSKA

KATARZYNA ŁĘCKA

MONIKA RUDNICKA

JAZZ LABS

Forma JAZZ LABS to cykl zajęć technicznych tańca jazzowego, na którym poznacie go od podszewki i będziecie mogli rozłożyć na czynniki pierwsze.  Nasz cykl zajęć przy pierwszej edycji został objęty różnymi odmianami tańca jazzowego, które mają swój własny niepowtarzalny charakter. Rozróżniamy je oraz ich uczymy. Są to pierwsze w Polsce warsztaty, na których podczas jednego tygodnia będziecie mogli zatańczyć na sali zupełnie inne style jazzowe m.in Afro Jazz, Lyrical Jazz, Modern Jazz, Broadway Jazz i wiele więcej. 

Aktualnie JAZZ LABS stało się czymś więcej. Program JAZZ LABS to połączenie techniki tanecznej, tańczenia choreografii w odmiennych stylach, a także nauki pracy w grupach – tworzenia, improwizacji i teatru. Na warsztatach zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Rozwiniecie swój ruch, czucie emocjonalne, a przy tym wszystkim spotkacie najcudowniejszą ekipę warsztatową ever, która tak samo kocha tańczyć! 

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy doskonalisz swoje umiejętności, czy chcesz po prostu potańczyć, czy też rozwinąć się kierunkowo, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie. Poznaj program JAZZ LABS!

 

TECHNIKA

Technika jest elementarzem każdego tancerza. W całym cyklu zajęć JAZZ LABS dbamy o solidne fundamenty, ale także o jak największy rozwój, dlatego tym razem na bloku techniki znajdziecie takie zajęcia jak: technika jazzowa, floorwork oraz taniec klasyczny 

Tak jak w poprzednich edycjach przepiękne skoki, obroty, piruety, będzie można wypracować na zajęciach z TECHNIKI JAZZOWEJ, na której również wzmacniamy ciało, zwiększamy zakresy i uczymy pracy na rozciągnięciu. Na technice pracy z podłogą, czyli FLOORWORK można przekonać się, że ziemia nie jest wcale taka straszna oraz nauczyć się jak poprawnie i technicznie wykonywać na niej przejścia i ewolucje. Blok techniki uzupełnia TANIEC KLASYCZNY, czyli elementarz każdego tancerza, na których uczymy się świadomości ciała, pięknego ruchu i sylwetki, wzmacniamy i rozciągamy ciało.

 

 

CHOREOGRAFIA

Właśnie tutaj poznajemy najróżniejsze odmiany tańca jazzowego. W tej edycji  przygotowaliśmy, aż 7 choreografii jazzowych, a wśród nich znajdziecie: Lyrical Jazz, Contemporary jazz, Modern Jazz, Afro Jazz, Broadway Jazz, Jazz oraz COLLABO Funky Jazz. Na każdym z classów JAZZ CHOREO poświęcamy swoją uwagę na tańczeniu choreografii, odczuwaniu emocji, poprawie jakości ruchu, a przede wszystkim specyfice stylu tańca jazzowego, który jest brany na warsztat!

Jak opisać taniec jazzowy? Taniec jazzowy jest tańcem piękna, szaleństwa, estetyzmu, silnego ciała, niesamowitej wrażliwości i mocnej techniki. Nie brakuje emocji, kreatywności i teatru, przy jednoczesnym treningu kształtującym elastyczność, rozciągnięcie, skoczność, piękną sylwetkę, siłę, wytrwałość, dyscyplinę. 

STRETCHING EXTREME

Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Zajęcia Stretching Extreme to wyjątkowe 1,5 godziny, na których wykonywane ćwiczenia poruszają różne części naszego ciała w inny sposób
 
Zajęcia rozciągające polegają na rozciąganiu mięśni, kształtują ich elastyczność, zwiększają ruchomość stawów oraz zmniejszają napięcie mięśniowe. Likwidują skurcze oraz poprawiają krążenie krwi, zapobiegają urazom, poprawiają koordynację i przygotowują mięśnie do wysiłku. Rozwijają świadomość własnego ciała, poprawiają samopoczucie, relaksują ciało i umysł. Są bardzo ważnymi zajęciami dodatkowymi dla tancerzy i sportowców. Zajęcia prowadzone są z dbałością o zachowanie poprawności techniki rozciągania, w tym poprawność ustawienia ciała i bezpieczeństwo

ZOBACZ JAK BYŁO OSTATNIO!

POPRZEDNIE EDYCJE

© All reserved by Akademia Artystyczna (2022)