Dodaj komentarz

Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 2

Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 2  PONIEDZIAŁEK

Czas nam tak szybko leci, że mamy jeden dzień opóźnienia w naszej relacji z Artystycznych Wakacji. Rozpoczął się II tydzień naszej wspólnej wakacyjnej przygody. Po porannych
szaleństwa połączonych z integracją nowej grupy odbyły się zajęcia wokalne z Krzysztofem Majdą. Wspaniale jest usłyszeć z rana śpiewaną przez dzieci “Mam te moc”, która uskrzydliła wszystkich na resztę dnia. Potem zdrowe II śniadanie i wyjście do lasu. W Trójmieście mamy piękne tereny zielone, które wykorzystaliśmy do znalezienia rzeczy na Eko-kreację. Leśne ludki szalały, wspinając się po pagórkach szukały szyszek, różnych liści, owoców, patyków, które następnie w Akademii w kreatywny sposób łączyły w kreację. Po powrocie do Akademii dzieci zjadły dwudaniowy obiad, żeby od razu po zabrać się do pracy. W sali nr 1 stworzyły zielony gąszcz, które powoli zmieniał się w mały dom mody. Na koniec dnia odbył się pokaz Eko-kreacji.

Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 2 WTOREK I ŚRODA

Mamy taką ekipę że HO, HO! We wtorek, po zabawach z Aka wujkiem Kamilem, odbyły się zajęcia Street Dance z Olą Kasprzyk. Po tańcach wraz z dziećmi udaliśmy się na plac zabaw, do parku i na plażę. 

Środa była dniem twórczości, ale to w sumie sami zobaczcie:D!

Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 2 CZWARTEK I PIĄTEK

W czwartek z samego rana przygotowaliśmy wraz z dziećmi własne, zdrowe i pyszne lody :)! Tym razem nasz manager Jakub, którego pasją jest również gotowanie, przeprowadził z dziećmi pysznościowe warsztaty. W AKA CHILLROOMie radości było co nie miara. Po wstawieniu lodów do zamrażalki udaliśmy się na boisko, gdzie odbyły się zawody sprawnościowe. Po powrocie przenieśliśmy się w świat MINIONKÓW I PIŻAMA PARTY:) Piątek, był dniem zabawy, szaleństw i przedstawień. Przed nami jeszcze dwa tygodnie Artystycznych Wakacji:) Do zobaczenia:)!!!

Dodaj komentarz