CASTING DO GRUP PROJEKTOWYCH JAZZ I STREET DANCE

GRUPA PROJEKTOWA STREET DANCE CASTING

GRUPY PROJEKTOWE JAZZ CASTING

A WSZYSTKO PODCZAS DNI OTWARTYCH AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

 

magda gabriel

11703054_969540033109869_3731545175065146200_n

W SOBOTĘ (12.09) o godz. 11.30 dla osób powyżej 16 roku życia i w NIEDZIELĘ (13.09) o godz. 14:00 dla osób od 10 do 15 roku życia w SALI 1 odbędzie się CASTING do GRUPY PROJEKTOWEJ – JAZZ, którą będzie prowadzić nasza AkaMama – Magdalena Gabriel

 

Zapraszamy osoby potrafiące odnaleźć się w sobie emocje i chcą je wyrazić poprzez taniec jazz’owy, otwartych na nowe doświadczenia i chcące się rozwijać.

 

CEL GRUPY: projekty taneczne, artystyczne, rozwój, udział w pokazach, event’ach, zawodach, zleceniach, reprezentowanie Akademii

 

ZASADY CASTINGU:

Casting będzie się składał z dwóch części:

I część Krótka rozmowa z jury

II część Prezentacja umiejętności

 

Zajęcia GRUPY JAZZ PROJEKTOWEJ  będą odbywać się we wtorki I czwartki

grupa 10-15 lat – wtorek 17:00 – 18:30, czwartek 16:30 – 18:00

grupa powyżej 16 lat – wtorek 18:30-20:00, czwartek 18:00-19:30

 

Cena: 150zl/mies (W cenie dodatkowe zajęcia fakultatywne ustalone indywidualnie z trenerem)

 

Magdalena Gabriel

Magda swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat w Kaliningradzkiej Szkole Baletowej. Od 12 roku życia tańczyła w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in. występowała w Teatrze Národní divadlo (Czechy), J.G Tajovskeho vo Zwolene(Słowacja),Lietuvos Nationalinis Operos Ir Baleto Teatras(Litwa).

Założycielka Kolektywu Aka Artyst.

Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktorskie z tańca jazzowego. Dodatkowo jest instruktorem rekreacji ruchowej- fitness, nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyła kurs instruktorski hip hop. Jako instruktor, trener i choreograf pracuje od 9 lat. Storzyła koncept i choreografie do spektakli:’ TWO WORDS’, ‚Poruszenie’, ‚Rewers, czyli sztuka moja’, ‚¡Bang!’ MUSICAL OLIWER TWIST.

Mimo obranego kierunku w tańcu, stawia na wszechstronny rozwój taneczny.

Szkoliła swój warsztat m.in. u Luciano Di Natale, Matthew Tseng, Genevieve Dorion-Coupal, Jonathan Huor, Natalie Wagner, Katarzyna Kizior,, Piotr Jagielski, Thierry Thorane Verger, Jacek Wazelin, Paweł Michno, Kama Akucewicz, Wojciech Warszawski, Elwira Piorun, Karolina Kroczak, Emilito Herrera, Buddha Strreth, Brooklyn Terry, Mr Wiggles, Fabrice Labrana, Brian Green, Marty Kudelka, Winston, Henry Link i wielu innych.

GRUPA PROJEKTOWA STREET DANCE CASTING

CASTING GRUPA STREET DANCE SHEVA I PAOLAW SOBOTĘ (12.09) o godz. 14.00 w SALI 1 odbędzie się CASTING do GRUPY PROJEKTOWEJ STREET DANCE, którą będą prowadzić dwie niesamowite postacie – Maciek ‘Sheva’ Mołdoch oraz Aleksandra ‘Paola’ Magnus !!

Zapraszamy osoby potrafiące odnaleźć się w rożnych technikach streetowych, otwartych na nowe doświadczenia i chcące się rozwijać.

CEL GRUPY: projekty taneczne, artystyczne, rozwój, udział w pokazach, eventach, zawodach, jobach, zleceniach, reprezezentacja Akademii

ZASADY CASTINGU: 
Casting będzie się składał z dwóch części:
I część Krótka rozmowa z jury 
II część Prezentacja umiejętności

Zajęcia grupy STREET DANCE PROJEKT będą odbywać się we wtorki I czwartki 
w godz. 19 30-21.

Cena: 150zl/mies (W cenie dodatkowe zajecia fakultatywne ustalone przez trenerów)

Maciek ‘Sheva’ Mołdoch

Instruktor, związany z kulturą hip hop’ową od 14 lat., jeden z najlepszych popperów na świecie. Tancerz poppingu od 2009r.. Dziś jeździ za granicę i reprezentuje Polskę w całej Europie. Znany dla szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie telewizyjnym Got to Dance, gdzie otrzymał nagrodę jury dla najlepszego wykonawcy tej edycji.

Ostatnie zawody taneczne:
I-sze miejsce Ghetto Games (Łotwa, Ryga) popping
I-sze miejsce GBG Jam All Styles (Szwecja, Goteborg)
I-sze miejsce eliminacji do Juste Debout 2014 (Włochy, Rzym), popping.
I-sze miejsc X-Step Dance Battle (Niemcy, Berlin), popping
I-sze miejsce Baltic Session (Estonia, Talin)
Reprezentant Polski i Włoch na największych zawodach tanecznych świata oglądanych przez ponad sześćdziesiąt tysięcy osób na arenie Bercy – Juste Debout. (Francja, Paryż)
II- miejsce na międzynarodowych zawodach tanecznych King of Europe (Sztokholm, Szwecja)

Aleksandra ‘Paola’ Magnus

Swoją przygodę z Tańcem rozpoczęła 12 lat temu w sekcji baletowej. Rozwijała się również w stylu Disco Dance. Obecnie Specjalizuje się w stylu HIP HOP oraz House jednak inne techniki nie są jej obce. O doświadczeniu tanecznym i artystycznym Paoli mówią nie tylko osiągnięcia na licznych zawodach, ale również świadectwo ukończenia Szkoły Muzycznej w Lęborku (sekcja fortepianu). Jako instruktor tańca działa czynnie od 3 lat.

Na koncie ma liczne sukcesy w tym m.in. :
II msc – Cropp Baby-G Dance Battle for Poland 2011,
I msc – SDK POLAND 2011 (Szczecin) –zakwalifikowana jako jedyna Polka do udziału w kategorii SDK CHAMPIONSHIP 2012 – Hip Hop Female BATTLE 1vs1,
I msc – SDK POLAND 2012 (Szczecin)– zakwalifikowana do reprezentacji Polski podczas SDK EUROPE w Czechach,
I msc – GROOVE CONTEST (kat. Hip Hop 2vs2) – Poznań i wiele, wiele innych.

Paola czynnie udziela się w środowisku tanecznym. Sędziowała m.in. Jam w The Salsa Kings, Give Them Some Hip Hop Love, Street Kings Happy 3 Jam, Street Kings Happy 3 Jam 2. Uczestniczy również w takich eventach jak: Street Star w Sztokholmie, Juste Debout w Dusseldor

Zapraszamy na zajęcia i casting :))

Dodaj komentarz