DNI OTWARTE Akademii Artystycznej

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Akademii Artystycznej, które odbędą się 12 i 13 września w godzinach 11:00 – 20:00.

W programie

Wszystkie zajęcia, które można znaleźć w grafiku na nowy rok (https://akademiaartystyczna.com/grafik/) w formie 30 minutowy lekcji pokazowych. Grafik dni otwartych poniżej. W razie wszelkich pytań służymy pomocą.

 

 

Podczas tych pięknych dni odbędzie się również wiele atrakcji dodatkowych, które będziemy powoli zdradzać w kolejnych dniach.na naszym fanpage’u na facebook’u . Zapraszamy na WYDARZENIE

Nasi partnerzy też coś dla Was przygotowali.

WSTĘP I UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH, ATRAKCJACH DARMOWY.

O nas

Akademia Artystyczna to Centrum Wszechstronnego Kształcenia Artystycznego, Tanecznego i Ruchowego. DOM PASJI, a w nim kadra 30 młodych zawodowców, 8 sal, ponad 50 zajęć do wyboru! Pierwsze w Polsce Centrum, gdzie w jednym miejscu odbywają się profesjonalne zajęcia z wszystkich rodzajów tańca, akrobatyki, gimnastyki, pole dance’u, fitness’u, szczudlarstwa, aktorstwa, wokalu, malarstwa, rysunku, fotografii, szkoły filmowej i wielu, wielu innych.

Miejsce

Czteropiętrowy budynek Akademii Artystycznej mieści się na Alei Grunwaldzkiej 339 80-309 Gdańsk Uniwersytet (Gdańsk Przymorze – Uniwersytet)

#akadommistrzow

MAPKA DOJAZDU

DNI OTWARTE AKADEMII ARTYSTYCZNEJ

Dodaj komentarz