Dolne Miasto – zabawa w stylu retro

Dolne Miasta - zabawa w stylu retro

Co to były za wspaniałe emocje! 5.09 Kolektyw Aka Artyst występował podczas festynu ” Dolne Miasto – zabawa w stylu retro !” który odbył się wokół dawnej zajezdni tramwajowej na ul. Łąkowej. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać nasze miasto Gdańsk. Mimo dość zmiennej pogody mieszkańcy nie zawiedli i świetnie bawili się z naszymi Artystami.

Wydarzenie było podsumowaniem pierwszego etapu rewitalizacji Dolnego Miasta. W imprezie wzięło udział kilkuset mieszkańców dzielnicy oraz gości z innych zakątków Gdańska.

Kolektyw Aka Artyst prezentował się w trzech pokazach artystycznych, po których wraz z mieszkańcami Gdańska prowadził warsztaty taneczne. W kolejnym czasie nasi artyści bawili się i tańczyli z przybyłą publiką do niesamowitej muzyki na żywo. Cudowny klimat wprowadziła Orkiestra Uliczna z Chmielnej, dzięki której ludzie niezależnie od wieku ruszali do tańca. Świetnie było zobaczyć, jak dziadek, babcia, wnuki, nastolatki po prostu wspólnie się bawią. Nie trzeba było długo zachęcać do wspólnej zabawy, ludzie sami ruszyli na parkiet. Stworzył się niesamowity ‘domowy’ klimat.

Kolektyw Aka Artyst reprezentowali: Magdalena Gabriel (balet, jazz) ; Joanna Narolska (gimnastyka artystyczna) ; Aleksandra Kasprzyk (street dance) ; Wojtek Bezowski (szczudlarstwo, kuglarstwo) ; Sebastian Młynarkiewicz (akrobatyka, body work out) ; Maciej Sheva Mołdoch (popping, street dance) .

ZAPRASZAMY DO FOTO RELACJI:

 

 

Czytaj więcej na:
http://rozrywka.trojmiasto.pl/Mieszkancy-Dolnego-Miasta-swietowali-zmiany-w-dzielnicy-n94086.html#triprowadził warsztaty http://dziecko.trojmiasto.pl/Dolne-Miasto-zabawa-w-stylu-retro-imp410554.html

Dodaj komentarz