EDYCJA MUSICALOWA KISS&FLY 2020

Musicalowe warsztaty dla dzieci powracają w najbliższe wakacje. Zapraszamy wszystkie dzieci, mniejsze i większe, na wakacyjne MUSICALOWE WARSZTATY KISS & FLY, które odbędą się od 10 -14 sierpnia 2020. Warsztaty poprowadzą aktorzy, tancerze oraz wokaliści, którzy na co dzień występują na największych scenach teatralnych w Polsce, a także współtworzą produkcję spektakli oraz musicali takich jak MUSICAL KOSMOS oraz MUSICAL CO TY POWIESZ.

musical dla dzieci

O MUSICALOWYCH WARSZTATACH

Podczas wakacyjnych warsztatów musicalowych dzieci przy pomocy pedagogów wezmą aktywny udział w przygotowaniu oraz odtworzeniu sceny musicalowej. Będą uczestniczyć w zajęciach, które rozwiną u nich umiejętności taneczne, wokalne oraz aktorskie, a także w zajęciach twórczych, takich jak tworzenie kostiumów oraz scenografii. Dzieci podczas warsztatów musicalowych będą miały okazję, aby wcielić się nie tylko w rolę aktora, czy tancerza, ale również scenografa lub technika. Nie zabraknie również czasu na dobrą zabawę oraz pobudzanie kreatywności. Końcowym efektem warsztatów będzie występ w scenie przed najbliższymi oraz pamiątka filmowa.

W wakacyjnej strefie KISS & FLY będzie można wybrać pakiety zajęć: 5-dniowy, 3-dniowy oraz 1 -dniowy, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość dopasowania zajęć wakacyjnych do własnego grafiku i planów. Formuła jest prosta! Odstawiamy pociechę na salę, dajemy buziaka i pozwalamy, aby nabierało artystycznych skrzydeł ! 

CENNIK ORAZ RAMOWY GRAFIK

FORMULARZ ZAPISÓW

ZAPISUJĄC SIĘ NA WARSZTATY AKCEPTUJESZ POSTANOWIENIA REGULAMIN

Na zajęcia możesz zapisać się również poprzez przez kontakt z recepcją:

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com, tel. 797 125 216

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA ZAJĘCIA W LIPCU: KISS & FLY

NASZE DOŚWIADCZENIE

Akademia  Artystyczna od wielu lat zajmuje się edukacją dzieci, młodzieży i dorosłych oraz produkcją musicalową. Stworzyliśmy MUSICAL OLIVER TWIST, MUSICAL KRÓL LEW oraz dwie autorskie produkcje MUSICAL KOSMOS oraz MUSICAL CO TY POWIESZ, które zostały zagrane wielokrotnie na deskach największych Teatrów w Polsce m.in w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, CKK Jordanki w Toruniu, Teatrze Muzycznym w Poznaniu,  Filharmonii Kaszubskiej, Teatrze Miniatura. W obsadach naszych musicali znaleźli się niejednokrotnie młodzi, utalentowani artyści, w tym również nasi podopieczni, zarówno dzieci i młodzież.