Artystyczne Ferie Zima 2015:)! Środa i Czwartek

Artystyczne Ferie Zima 2015:)! Środa i Czwartek. Tak nam czas szybko mija, że mamy małą obsuwę w fotorelacji z Artystycznych Ferii Zimowych 2015. Ale nadrabiamy :D! Dzisiaj przedstawiamy Wam środę i czwartek. Tak się zżyliśmy z dzieciakami, że pięknego czasu nie ma końca:) . Już wszystkie dzieci umieją grać w kręconkę z wbieganiem;)! Robić fikołki na drążku, grać w szczura, robić gwiazdy i przewroty, większość wespnie się do góry na rurce, a najlepsze jest to, że każdy ma swoją metodę:) , więc udało się:)!!! Opowiemy Wam w skrócie, co oprócz tych zabaw działo się.

W środę poszliśmy na spacer szukać skarbów do warsztatów ‘Aka Słoiki’. Drużyny zbierały skarby, które potem wykorzystały przy robieniu swoich lampionów na warsztatach z Nitkiem. Oczywiście nie obyło się bez wielkiej bitwy śnieżkowej i śniegowych wariactw:). Po warsztatach dzieciaki dokończyły choreografię street’ową z Olą (którą w każdej wolnej chwili wspólnie tańczą). Potem zawitał do Aka gość specjalny ‘Magda z Lay’sów’, czyli Madzia Wszeborowska, z którą nasi podopieczni zatańczyli popping.

Czwartek rozpoczął się od salonu fryzjerskiego (codziennie pojawiał się ten podpunkt w planie;)), a jak salon to i gra w skojarzenia. Coś niesamowitego, jakie dzieci mają wspaniałe głowy, jak się je trochę otworzy :D. Potem odbyły się PODCHODY po całej Akademii – śmiechu i podekscytowania było bardzo dużo(my też wspaniale się bawiliśmy ;P). Potem odbyły się zajęcia z Musicalu z Magdą, dzieci wcieliły się w nicponiów z Oliwera Twista. Kolejnym punktem programu, była nauka kreowania, tworzenia i prezentacji. Młodzi dostali materiały i rekwizyty, stworzyli z nich autorskie kolekcje mody, które w niekonwencjonalny sposób przedstawili przed kamerą. Po obiedzie dzieci udały się na salę turkusową, by tam wyszaleć się z Krzysiem ‘Brucem’ akrobatycznie i ponieść się rytmom, jakie niesie Capoeira.  O i tak zrobił się już piątek !

ZOBACZ ZDJĘCIA

Leave a Reply