Fire Show Kolektywu AkaArtyst na Obrazy Ogniem Malowane 2015

Fire Show Kolektywu AkaArtyst na Obrazy Ogniem Malowane 2015

To będzie dopiero ogień! Nowa mieszanka osobowości i artystycznych umiejętności dopalona ogniem w akcji artystycznej pod tytułem:

Save my flame

Twórcy opisują to jako akt ocalenia wewnętrznego płomienia coraz częściej ugaszanego przez sztuczność. Fuzja tańca, ruchu i ognia jako wyraz prawdy w autorskim projekcie Marty Szotyńskiej, Mileny ‘Leny’  Marczykowskiej i Maćka ‘Shevy’ Mołdocha.

KIEDY:

24.10.2015 r. (sobota) 
godz. 18:00 

GDZIE:


na trawniku przed Plama Gdański Archipelag Kultury

 

Wstęp wolny

UWAGA 🙂 KTO CHĘTNY PÓJŚĆ Z NAMI ZBIERAMY SIĘ POD AKADEMIĄ ARTYSTYCZNĄ O GODZ. 17.00 W SOBOTĘ 24.10.2015 R. DOŁĄCZCIE DO WYDARZENIA :)!!!

https://www.facebook.com/events/431546557035746/

 

SaveMyFlaveObrazyOgniemMalowane2015
Save My Flave Obrazy Ogniem Malowane 2015

O IMPREZIE Plama pisze:


Obrazy Ogniem Malowane to plenerowa akcja artystyczna, której motywem przewodnim jest ogień i światło zastosowane jako element instalacji rzeźbiarskiej, aranżacji przestrzeni czy działań teatralnych.

Po raz pierwszy impreza odbyła się w 1993 r. i miała charakter warsztatów prowadzonych przez nieżyjącego już wybitnego ceramika Edwarda Roguszczaka. Niepoprzedzona żadnymi akcjami promocyjnymi skupiła duża widownię w bezpośrednim sąsiedztwie instalacji, jak również w oknach okolicznych dziesięciopiętrowych bloków. Tak duże zainteresowanie skłoniło nas do kontynuacji działań i nadania temu charakteru corocznej imprezy, w której uczestniczy coraz więcej artystów i widzów.

Projekt ma charakter otwarty. Twórcą Obrazów Ogniem Malowanych może być każda osoba, bez względu na wykształcenie i doświadczenie. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na tegoroczną odsłonę imprezy i chęć, by zaprezentować go szerszej publiczności 24 października na trawniku przed Plamą.

Dodaj komentarz