Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 4

Artystyczne Wakacje 2015 tydzień 4

Ostatni tydzień Artystycznych Wakacji 2015 pełen niespodzianek:) W poniedziałek zaczęliśmy od zabaw sprawnościowych i integracyjnych, potem pośpiewaliśmy na wokalu z Krzysiem Majdą i poszliśmy do lasu zdobywać skarby, z których potem zrobiliśmy Eko Stroje i pokaz mody.

We wtorek spotkaliśmy się z Paolą na hip hop i ruszyliśmy do parku wyszaleć się w zabawach takich, jak: chowanego, Ziemia Parzy, Ślepy Kaczor, Rekin:))))! Dzień zakończyliśmy tworzeniem baz i domków.

W środę w świat Street Dance’u wprowadziła nas Olaa Kasprzyk, a potem WIELKA NIESPODZIANKA:)! Udaliśmy się do Blokfit’u wspinać się:)! Największy trzepak w Trójmieście:). Wracając zahaczyliśmy o nasz ulubiony plac zabaw.

Czwartek zaczął się od zajęć z teatru tańca i warsztatów z malowania, tworzenia lampionów. Potem udaliśmy się nad morze, po powrocie urządziliśmy zawody w skakaniu na kręcące. Dzieci nocowały w Akademii więc po harcach zabraliśmy się za wspólne przygotowanie kolacji. Było pięknie, zdrowo i kolorowo. Dzieci zrobiły stworki z warzyw i owoców. Na koniec dnia seans bajkowy i wszyscy pozasypialiśmy.

W piątek wstaliśmy troszeczkę później. Rano bawiliśmy się i rozrabialiśmy, tak by uczcić ostatni dzień wspólny na Artystycznych Wakacjach 2015. Potem zrobiliśmy dzieciom niespodziankę – zajęcia poprowadził dla nich PAN Z REKLAMY LAY’S, czyli nasz Maciek Sheva Mołdoch, który na co dzień prowadzi zajęcia w Akademii z poppingu. Dzieci wcielały się w małych robotów i uczyły się fal. I tak minął nam ostatni dzień Artystycznych Wakacji 2015. Do zobaczenia w następnych edycjach.

Dodaj komentarz