Aleksandra Paola Magnus

Aleksandra Paola Magnus

Aleksandra ‘Paola’ Magnus należy do ścisłej czołówki kobiet tańczących Street Dance w Polsce. Od wielu lat nie opuszcza podium i wspaniale reprezentuje Polską Scenie Street Dance na całym świecie.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 15 lat temu w sekcji baletowej. Rozwijała się również w stylu Disco Dance. Obecnie specjalizuje się w stylu HIP HOP Dance oraz House jednak inne techniki nie są jej obce.

Paola charakteryzuje się niesamowitą muzykalnością w tańcu, jej każda część ciała potrafi wystukiwać inny rytm. Jest wspaniała we freestyle’u, potrafi tworzyć niesamowite i niespodziewane sekwencje ruchów w walkach tanecznych.

Aleksandra jest absolwentką Szkoły Muzycznej w Lęborku (sekcja fortepianu).

Jako instruktor tańca działa czynnie od 5 lat. Prowadzi warsztaty po całej Polsce, stacjonarnie uczy w Akademii Artystycznej od 4 lat.

Zajęcia z Paolą to duża dawka energii, uśmiechu, nowych pomysłów i zabawy, ale także mobilizacja do ciężkiej pracy, która w przyszłości daje efekty i pokazuje, że jeśli bardzo się chce – to można.

Na koncie ma liczne sukcesy w tym m.in. : II msc – Cropp Baby-G Dance Battle for Poland 2011– finały Warszawa, I msc – SDK POLAND 2011 (Szczecin) –zakwalifikowana jako jedyna Polka do udziału w kategorii SDK CHAMPIONSHIP 2012 – Hip Hop Female BATTLE 1vs1, I msc – SDK POLAND 2012 (Szczecin)– zakwalifikowana do reprezentacji Polski podczas SDK EUROPE w Czechach, I msc – GROOVE CONTEST (kat. Hip Hop 2vs2) – Poznań i wiele, wiele innych

Paola czynnie udziela się w środowisku tanecznym. Sędziowała m.in. Styczniowy Jam w The Salsa Kings, Give Them Some Hip Hop Love, Street Kings Happy 3 Jam, Street Kings Happy 3 Jam 2. Uczestniczy również w takich eventach jak: Street Star w Sztokholmie, Juste Debout w Dusseldorfie, SDK w Czechach, Multi Styles Battle w Gloucester UK czy też Show Ya Message w Stuttgartcie

GALERIA

Dodaj komentarz