Anna Guzińska

Anna Guzińska zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, chętna do przekazywania wiedzy i umiejętności. Sport jest jej pasją od zawsze, sprawia jej wiele radości każdego dnia. Odnajduje spełnienie w nie jednej dziedzinie oraz jak najlepiej wykorzystuje swoje możliwości i czas. 

Jak sama mówi kiedy spróbowała swoich sił na rurce od razu wiedziała, że to jest coś czego jeszcze brakowało. Odkryła jak pozytywnie pole dance wpływa na psychikę oraz sprawność fizyczną całego ciała, ten sport pozwala poczuć siłę i kobiecość równocześnie. To samo i jeszcze więcej przekazuje swoim kursantkom. 

Pierwszą miłością Ani był tenis ziemny, z którego zrobiła uprawnienia trenerskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku jako absolwentka studiów magisterskich. 

Parę lat temu zainteresowała ją również dietetyka oraz treningi personalne. Zaczęła znacznie poszerzać wiedzę na ten temat oraz ukończyła kurs trenera personalnego. Ponad to dzięki uczestnictwie w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu kalisteniki, pole danc’u, tańca i stretchingu cały czas podnosi swoje kwalifikacje.  

Ania wspólnie z chłopakiem rozpoczęła, także przygodę z akro jogą. Fascynuje ją w tej ciekawej formie aktywności połączenie siły i elastyczności ciała oraz potrzeba harmonii i zrozumienia z partnerem. 

GALERIA