Anna Guzińska

Anna Guzińska

 

Anna Guzińska zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, chętna do przekazywania wiedzy i umiejętności. Sport jest jej pasją od zawsze, sprawia jej wiele radości każdego dnia. Odnajduje spełnienie w nie jednej dziedzinie oraz jak najlepiej wykorzystuje swoje możliwości i czas

 

Jak sama mówi kiedy spróbowała swoich sił na rurce od razu wiedziała, że to jest coś czego jeszcze brakowało. Odkryła jak wspaniale pole dance wpływa na samopoczucie psychiczne oraz fizyczne, poczuła się równocześnie niezwykle kobieca i silna. To samo i jeszcze więcej chce przekazać swoim kursantką.

 

Pierwszą miłością Ani był tenis ziemny, z którego zrobiła uprawnienia instruktorskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na studiach licencjackich, gdzie aktualnie kontynuuje naukę na 2 stopniu.

 

Parę lat temu zainteresowała ją również dietetyka oraz treningi personalne. Zaczęła znacznie poszerzać wiedzę na ten temat, dzięki czemu ukończyła kurs trenera personalnego. Ponad to bardzo lubi rozwijać kwalifikacje z zakresu stretchingu.

 

Ania wspólnie z chłopakiem rozpoczęła, także przygodę z akro jogą. Fascynuje ją w tej ciekawej formie aktywności połączenie siły i elastyczności ciała oraz potrzeba harmonii i zrozumienia z partnerem.