Emilia Cyran

Emila Cyran

Emilia – wokalistka i aktorka musicalowa. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Żadna stylistyka wokalna nie jest jej obca, płynnie potrafi przejść z musicalu aż do opery. 

Emilia ma ogromne doświadczenie pracy z ludźmi i dla ludzi. Emilia prawie od zawsze współtworzyła eventy, koncertowała, prowadziła karaoke, liczne warsztaty, była konferansjerem. Przeprowadzała audycje muzyczne w przedszkolach i szkołach, gdzie wcielała się w różne postacie bawiąc i ucząc dzieci.

Emilia zaczęła występować w musicalach już jako nastolatka – rola Anki w musicalu Metro (Grupa Underground w Miejskim Domu Kultury w Wołominie),rola Alicji w musicalu Tropem Białego Królika oraz Różę w musicalu Planeta Ziemia, czyli podróże Małego Księcia (Projekt FOSA w Teatrze Dramatycznym oraz na Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie). 

Emilia ukończyła warsztaty Teatru Improwizacji w SCEK Warszawa, dubbingowe w Studio Tercja w Gdańsku i SDI Studio w Warszawie.

Po ukończeniu studiów dostała się do Teatru Młodych w Gdańsku. Można ją zobaczyć na deskach sceny w Polsce w jednej z głównych ról, w roli czarnego charakteru w Musicalu Kosmos oraz jako główny głos wokalny w podniebnym spektaklu akrobatycznym Duchowy Bal. Jest też w głównej obsadzie tworzonego obecnie Musicalu Belweder Antropon.

Emilia brała udział w koncertach z orkiestrą symfoniczną m.in. koncert muzyki filmowej  oraz w koncercie W duchu niepodległej. 

Emilia poza poczuciem humoru i pasją do życia ma w sobie ogromną empatię i wrażliwość na drugiego człowieka.

W jej muzycznych opowieściach jest mnóstwo autentyczności, emocji, które poruszają i przenoszą w inny świat. Na zajęciach zależy jej, żeby podopieczni czuli się zaopiekowani i bezpieczni, żeby mogli swobodnie wyrażać siebie, odkrywać swoje zdolności i przełamywać blokady.