Karolina Potakowska

Karolina Potakowska mistrzyni piękna kobiecego w tańcu, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ściśle związana z organizacją i istnieniem Akademii Artystycznej oraz Teatru Młodych.

Karolina swoją przygodę z tańcem zaczęła jako mała dziewczynka, uczęszczając na lekcje baletu i tańca nowoczesnego. W salsie i tańcach latyno-amerykańskich zakochała się jako nastolatka, a teraz należy do ścisłej czołówki polskich tancerzy. Umiejętności taneczne i trenerskie rozwijała pod okiem choreografów oraz pedagogów tańca wspaniałych tancerzy z całego świata m. in. Frankie Martinez, Eddie Torres, Griselle Ponce.

Od kilku lat oprócz prowadzenie zajęć, przygotowania pokazów, animacji i warsztatów, Karolina występuje na deskach Teatru dzieląc się z widzami swoją dojrzałością, pięknem, niesamowitym wachlarzem emocji i przeżyć. Tańczyła m.in. w Spektaklu Ruchomym Poruszenie, Rewers – czyli Sztuka moja, Musicalu Król Lew, MUSICAL’u KOSMOS oraz MUSICAL’u CO TY POWIESZ. Jest również głównym menadżerem Musicalu Kosmos oraz Musicalu Co Ty Powiesz.

Karolina charakteryzuje się tym, że całym sercem angażuje się we wszystko co robi, a taniec jest jej wielką pasją. Prowadząc zajęcia Karolina dużą wagę przywiązuje do samopoczucia kursantów, pomaga im przełamać opory oraz nabrać pewności siebie i świadomości własnego ciała. Stara się pokazać, że tańcem można i trzeba się bawić, a ciało jest pięknym narzędziem pracy.

 

GALERIA

Dodaj komentarz