Karolina Potakowska

Karolina Potakowska

Karolina Potakowska mistrzyni piękna kobiecego w tańcu, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ściśle związana z organizacją Akademii Artystycznej oraz Teatru Młodych.

Karolina swoją przygodę z tańcem zaczęła jako mała dziewczynka, uczęszczając na lekcje baletu i tańca nowoczesnego. W salsie i tańcach latyno-amerykańskich zakochała się jako nastolatka, a teraz należy do ścisłej czołówki polskich tancerzy. Umiejętności taneczne i trenerskie rozwijała pod okiem choreografów oraz pedagogów tańca wspaniałych tancerzy z całego świata m. in. Frankie Martinez, Eddie Torres, Griselle Ponce.

Od kilku lat oprócz prowadzenie zajęć, przygotowania pokazów, animacji i warsztatów, Karolina występuje na deskach Teatru dzieląc się z widzami swoją dojrzałością, pięknem, niesamowitym wachlarzem emocji i przeżyć. Tańczyła m.in. w Spektaklu Ruchomym Poruszenie, Rewers – czyli Sztuka moja, Musicalu Król Lew, MUSICAL’u KOSMOS, MUSICAL’u CO TY POWIESZ, a także podniebnym spektaklu akrobatycznym Duchowy Bal. Jest również głównym menadżerem Musicalu Kosmos oraz Musicalu Co Ty Powiesz.

Karolina charakteryzuje się tym, że całym sercem angażuje się we wszystko co robi, a taniec jest jej wielką pasją. Prowadząc zajęcia Karolina dużą wagę przywiązuje do samopoczucia kursantów, pomaga im przełamać opory oraz nabrać pewności siebie i świadomości własnego ciała. Stara się pokazać, że tańcem można i trzeba się bawić, a ciało jest pięknym narzędziem pracy.