Patryk Kazanecki

Patryk Kazanecki

Patryk Kazanecki- Instruktor akrobatyki i trickingu. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku specjalizacja gimnastyka sportowa i przygotowanie motoryczne. Aktor, akrobata, tancerz Teatru Młodych. 

Patryk swoją przygodę z akrobatyką zaczął 10 lat temu i od tamtej pory nieustannie podnosi swoje kompetencje zarówno akrobaty jak i trenera. Od 8 lat prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w trójmiejskich szkołach tańca. 

Patryka jako akrobatę, tancerza cechuje precyzja ruchu, wielki Duch bijący z całego ciała i nieugaszony ogień szaloności w Pokoju. Posługuje się technikami szczudlarstwa, tańca z ogniem, akrobatyki powietrznej (wall dance) i tańca na kole cyrkowym (cyr wheel).

Patryka możecie zobaczyć na deskach teatrów. Tańczył w Spektaklu Musical Kosmos (Teatr Młodych), Wiedźmin (Teatr Muzyczny w Gdyni), a także podniebnym spektaklu akrobatycznym Duchowy Bal (Teatr Młodych). Patryk jest również bywalcem licznych pokazów akrobatycznych. 

Na zajęciach z akrobatyki skupia się na technice ćwiczonych elementów oraz na odpowiednim przygotowaniu ciała. Najbardziej cieszy go zdrowy progres i wspólna zajawka dzielona z innymi ludźmi.