Paulina Guzowska-Babul 

Paulina Guzowska-Babul

Paulina, jest trenerką pole dance, łączącą w sobie pasję sportowca, precyzję inżyniera i ciepło, ponieważ jest mamą dwójki dzieci.

Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. A jej życiorys to fascynująca podróż przez różne dyscypliny sportowe, począwszy od wieloletniej kariery w lekkoatletyce, przez eksplorację: tańca, jogi, acrojogi, aż po crossfit i treningi siłowe. Swoją przygodę rozpoczęła w podstawówce, co przerodziło się w 11-letnie wyczynowe uprawianie lekkiej atletyki, a dokładniej siedmioboju lekkoatletycznego.

Po zakończonej karierze wyczynowej próbowała wielu dyscyplin, ale to właśnie Pole Dance skradł jej serce, czyniąc z niej nie tylko zawodniczkę, ale przede wszystkim oddaną trenerkę, pragnącą podzielić się swoją miłością do tej dyscypliny.

Paulina ukończyła kurs trenera pole dance w Pro Calisthenics Akademy. Podczas swoich zajęć Paulina zaraża swoją pasją, pokazuje tę piękną i wszechstronną dyscyplinę. A także, chce pokazać, że Pole Dance to dyscyplina kompleksowa, dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, a także sport wpływający nie tylko na ciało, ale przede wszystkim na umysł i duszę.