ZMIANY! TAK ‘SIĘ ROBI’ AKADEMIA ARTYSTYCZNA

Kolejne zmiany w Akademii Artystycznej. Troszeczkę wolniejszy czas pozwolił na remonty małe i duże.

Magda z Nitekiem uwolnieni od pracy biurowej poświęcili swój czas, by zrealizować kolejne marzenia, tym razem do wyglądu Akademii. Krok, po kroku do przodu – tak ciągle powtarzają i jak widać tak się dzieje :)!

Mamy nadzieję, że i Wy cieszycie się z nowego wystroju. Szefostwo poświęciło kilka dobrych dni i nocy, by stało się piękniej i ostrzegli, że to dopiero początek kolejnych zmian :)! Nitek wkroczył na dobre ze zmianami Aka Domu ręką designer’a i architekta. 

AKADEMIA ARTYSTYCZNASALA1prtzedPO

Czy wiecie, jak powstała AKADEMIA ARTYSTYCZNA? Zapraszamy do GALERII, w której zobaczycie jak wyglądał budynek, jak do niego weszliśmy i do przeczytania krótkiego opisu historii.

Akademia Artystyczna została zbudowana od początku rękoma i sercami młodych tutaj pracujących. Całość robiliśmy my: kadra, instruktorzy, trenerzy, przyjaciele, kursanci. Nie było ekipy remontowej, nie mieliśmy możliwości zatrudnienia marketingowców, ale wielką pracą, górą wyrzeczeń, walką o pasję udało nam się stworzyć DOM PASJI.

Weszliśmy do budynku, pod koniec czerwca 2013 roku i do końca listopada przygotowywaliśmy Akademię, by móc ruszyć z zajęciami. Nie było lekko, pracowaliśmy całymi dniami i nocami, do kiedy starczało sił. Przychodziło dużo dzieciaków, chodź na chwilę pomóc, po szkole, między zajęciami.

Na początku było najciężej. Wielu rzeczy nikt z nas nie umiał robić,  musieliśmy po prostu sami się nauczyć. Akademia była w opłakanym stanie, daleko odbiegała od naszych marzeń i możliwości zaproszenia do niej ludzi. Nie poddaliśmy się i w grudniu 2013 roku udało  poprowadzić się pierwsze zajęcia w Akademii Artystycznej.

Po Drzwiach Otwartych musieliśmy poświęcić ogrom czasu na działania biurowe, jednak w każdą wolną chwilę poświęcaliśmy na zdobywanie materiałów budowlanych i prace nad budynkiem. Obecnie Akademia Artystyczna posiada piękną przestrzeń, w której ukryte są nasze serca.

Ciągle zmieniamy się i w każdej ‘wolnej’ chwili remontujemy, czy to budynek, czy to nasze działania biurowe.

 

Dzisiaj wiemy, że jeżeli się czegoś pragnie, bardzo ciężko pracuje, szuka mądrości i jest to dobre – TO WSZYSTKO MOŻNA ZROBIĆ.

Dodaj komentarz