SCENARIUSZ, REŻYSERIA, TEKSTY UTWORÓW, CHOREOGRAFIA, KOSTIUMY

Magdalena Nitka

Choreograf, tancerka, trener, założycielka Akademii Artystycznej, Kolektywu Aka Artyst i Oiseau Company. Magdalena stworzyła scenariusz, koncept i choreografię do spektakli: TWO WORDS, Poruszenie, Rewers, czyli sztuka moja, !Bang!, ŻycieNie, Teatru Ulicznego Krańce i Lustro, Musical Oliver Twist, Musical Król Lew. Magdalena Nitka swoją przygodę ze sztuką zaczęła w wieku 6 lat w Kaliningradzkiej Szkole Baletowej. Od 12 roku życia tańczyła w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in. występowała w Teatrze Národní divadlo (Czechy), J.G Tajovskeho vo Zwolene(Słowacja), Lietuvos Nationalinis Operos Ir Baleto Teatras(Litwa). Magdalena jako instruktor, trener i choreograf pracuje od ponad 10 lat. Zawsze powtarza, że w pracy obok techniki najważniejsza jest Miłość i Piękno płynące z drugiego człowieka, ze sztuki.

MUZYKA, PRODUKCJA MUZYCZNA

Adam Pietrzak

Pianista, kompozytor i aranżer. Od kilku lat pracuje ze studentami na Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Kierownik muzyczny musicalu Fame przygotowanego przez Mazowiecki Teatr Muzyczny, wystawiany m.in. w Warszawie w Teatrze Palladium oraz na deskach Opery w Szczecinie. Koncertuje z wieloma wokalistami i wokalistkami. Ostatnio swój czas twórczy poświęca szeroko rozumianej produkcji muzycznej.

REŻYSERIA WOKALNA, PRZYGOTOWANIE WOKALNE

Karolina Adamiak-Pruś

Dyrygent, wokalistka, nauczyciel śpiewu. Czynnie działająca na wielu scenach muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Założycielka i dyrygent trójmiejskiego chóru No Saints, z którym w ubiegłym roku nakładem wytwórni BCD Records wydała płytę ” Ten jeden dzień”. Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami i swoją energia i pogoda ducha stara się ożywiać trójmiejskie sceny muzyczne. Jako instruktor śpiewu kieruje się myślą: „ W śpiewie nie ma granic” . Stara się by jej uczniowie wierzyli w siebie i przekazuje informacje tak, by śmiało i na mocnych nogach stawali i mierzyli się ze sceną.

HORYZONTY

Monika Rudnicka

SCENOGRAFIA

Krystian Hintzke

MENADŻER PROJEKTU

Karolina Potakowska

Prezes Fundacji 180 Stopni, menadżer projektu, członek kolektywu Aka Artyst, tancerka, instruktorka tańca, specjalistka od zarządzania projektami, relacji z interesariuszami, uzbrojona w wachlarz kompetencji oraz wizjonerskie okulary. Jest inżynierem produkcji oraz magistrem finansów, tytuły te uzyskała na Politechnice Gdańskiej, jest tancerką oraz trenerem, umiejętności w tym kierunku rozwijała pod okiem cenionych na scenie międzynarodowej tancerzy, choreografów oraz pedagogów tańca. Od 2013 roku współpracuje z Kolektywem Aka Artyst z Gdańska, gdzie miała możliwość zaprezentowania swojej twórczości w niecodziennym, odnoszącym duży sukces spektaklu „Poruszenie”, niesztampowym pokazie mody ‘Rewers czyli sztuka moja’, Musicalu Król Lew oraz wielu innych tanecznych kreacjach. Od 2015 roku współpracuje z Fundacją 180 Stopni, koordynuje projekt Made in Gdańsk Musical. W Musicalu Kosmos występuje zarówno w roli artysty, jak i menadżera.

ARTYŚCI

Małgorzata Tusińska

Karolina Potakowska

Monika Rudnicka

Aleksandra Serafin

Katarzyna Łęcka

Zbigniew Pęśko

Krzysztof Skopiński

Przemek Fryc

Sebastian Młynarkiewicz

Krzysztof Jędrzejewski

Paweł Jacewicz

Jakub Żekało

Mateusz Pawelczyk

Rafał Kliks

Małgorzata Mazurek

Aisha Jordan

Krystian Hintzke

Joanna Narolska

Joanna Szablewska

Tymon Plata

Sonia Zwara

Maja Dembowska

Maja Zmudzińska

Alicja Jaworska

Maja Wojsz

Antonina Majcher

Kinga Kałamarska

Izabella Mętkowska

Emma Kaszuba-Rakowska

Patrycja Wierzbicka

Kuba Falba

Aleksandra Szulik

Jan Rampczyk

Maja Krzysiak

Natalia Łada

Liwia Hermann

Maja Czerwińska

Julia Jerenkiewicz

Simella Koasidis

ZOBACZ RÓWNIEŻ

© All reserved by Akademia Artystyczna (2019)