Nabór do grup wokalnych + przesłuchanie do grupy PRO

Ogłaszamy nabór do grup wokalnych w Akademii! W tym sezonie zapraszamy na zajęcia w grupach zróżnicowanych pod kątem zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach pod czujnym okiem, a właściwie słuchem Karoliny Adamiak-Pruś.

 
WOKAL OPEN
Otwarte zajęcia z wokalu dla osób początkujących. Na nich dowiecie się o podstawach poprawnej emisji głosu, oddechu, dykcji i interpretacji piosenki, a także będziecie szkolić swój słuch i intonację. Wspólnie będziecie odkrywać swoje możliwości i kształcić gust muzyczny na podstawie zróżnicowanego repertuaru.
Termin zajęć: środa 18.00
Można dołączyć bez przesłuchania.
 
WOKAL OPEN PRO
Grupa wokalna dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, do której trzeba przejść pomyślne przesłuchanie. Zajęcia skierowane są dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i nie są to ich pierwsze wokalne kroki oraz chcą poznawać nowe techniki pracy nad głosem i udoskonalać śpiew wielogłosowy, dykcje, oddech i interpretację. Szeroki i urozmaicony repertuar będzie doskonałym materiałem warsztatowym. Grupa Open Pro w planie roku dokona nagrania Demo i teledysku.
Termin zajęć: wtorek 18.00
 
PRZESŁUCHANIE WOKAL OPEN PRO
Aby dołączyć do grupy konieczne jest wcześniejsze przesłuchanie. Pierwsze przesłuchanie odbędzie się we wtorek 06.10.2020 r. W celu umówienia się na przesłuchanie do grupy Wokal Open Pro prosimy o kontakt z recepcją pod numerem telefonu 797125216.
Zapraszamy również na grupę Wokal Kids oraz na lekcje indywidualne.
 
 
TERMINY ZAJĘĆ:
Wokal Open start 07.10.2020 r. godzina 18.00
Wokal Open Pro start 06.10.202 r. godzina 18.00
Wokal KIDS wtorek godzina 17.00 – zajęcia trwają, można dołączyć
Lekcje indywidualne – prosimy o kontakt z recepcją w celu umówienia lekcji indywidualnych
 
Koszt zajęć grupowych: 100 zł/m-c (cztery kolejne zajęcia 60 min.).
Koszt zajęć indywidualnych: 80 zł/45 min.
Zapraszamy!