Nabory do formacji Akademii Artystycznej na sezon 2024/25

Ogłaszamy nabory do formacji Akademii Artystycznej w stylach: Taniec Jazz, Hip Hop, Gimnastyka Artystyczna dla kategorii od 6 lat do 16 lat

Celem grup formacyjnych jest rozwój umiejętności w zespołach – w tym m.in. przygotowanie choreografii zbiorowych, solowych, duetów i reprezentowania Akademii na konkursach oraz pokazach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Nabory odbędą się 9 czerwca 2024 roku (niedziela)

HARMONOGRAM:

– Taniec Jazz, godz. 11:30-12:30

– Hip Hop, godz. 10:00 – 11:30

– Gimnastyka Artystyczna: 

10:00 kategoria 6-8 lat 

10:30 kategoria 9-11 lat 

11:00 kategoria 12-15 lat

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Nabory są darmowe, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przyjść spróbować swoich sił.

Nabory są otwarte również dla dzieci, które nie uczęszczają na zajęcia do Akademii Artystycznej

🎉 Wyniki zostaną przekazane widomością SMS po castingu

MIEJSCE: Akademia Artystyczna, al. Grunwaldzka 355, Gdańsk

Formacje i zasady naborów

FORMACJE JAZZOWE ‘Art Motion’

Choreografem i trenerem jest Monika Rudnicka

Przebieg castingu: Nabór będzie przeprowadzony w formie lekcji tańca. Lekcja będzie się składać z ćwiczeń techniki tańca oraz nauki choreografii.  

FORMACJE HIP HOP ‘Snappy Crew’

Choreografem i trenerem jest Katarzyna Wenta (Łęcka)

Przebieg castingu: Nabór będzie przeprowadzony w formie lekcji tańca. Lekcja będzie się składać na nauki krótkiej choreografii. Zainteresowani  przychodzą na jedna godzinę, na miejscu możliwy podział na grupy. Na zakończenie rozmowa z trenerem.

FORMACJE GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ ‘Ficelle’

Choreografem i trenerem jest Joanna Chracewicz (Narolska) 

Przebieg castingu: Nabór będzie przeprowadzony w formie treningu gimnastycznego, na podstawie którego instruktor oceni umiejętności z zakresu akrobatyki, rozciągnięcia do szpagatów, podstawowych elementów gimnastyki artystycznej tj. skoki, równowagi oraz gibkości. Ważnym elementem jest umiejętność pracy w grupie oraz wytrwałość w dążeniu do określonego celu. 

WAŻNE! Uczestnik castingu ( w przypadku przyjęcia do grupy) jednoznacznie zobowiązuje się do uczestniczenia w treningach formacji 2x w tygodniu zgodnie z grafikiem. Grafik zajęć pojawi się w drugiej połowie sierpnia. Uczestnik zobowiązuje się do reprezentowania Akademii Artystycznej w konkursach ogólnopolskich, wzięcia udziału w nagrywkach  tanecznych, warsztatach oraz dodatkowych treningach ustalanych przez trenera.