AKA OBÓZ 2017

AKA OBÓZ 2017

OBÓZ Akademii Artystycznej LATO 2017

Data: 13 – 20 sierpnia 2017

Miejsce: Mikoszewo Ośrodek Wypoczynkowy Grześ

 Dojazd własny.

Wakacje z Akademią Artystyczną – codzienna dawka pasji, treningi z mistrzami w grupach tematycznych, wszechstronny rozwój, morze atrakcji i kreatywnej rekreacji w otoczeniu lasów i morza.

Obóz Akademii Artystycznej to miejsce dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania, dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Mamy jeden wspólny cel, by najpiękniej spędzić czas i stanąć kilkanaście kroków dalej na drodze do mistrza. My udowadniamy, że każdy może stanąć na scenie. 

 

Specjalnie dla większego rozwoju pasji, obozowicze będą podzieleni na grupy tematyczne:

gimnastyka artystycznajazz / taniec współczesnyakrobatykastreet dance

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

II JAZZ/TANIEC WSPÓŁCZESNY

III GIMNASTYKA SPORTOWA/AKROBATYKA

IV STREET DANCE

 

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Obozowicze oprócz zajęć w grupach tematycznych,  poznają tajniki różnych stylów tańca i form treningu. Codziennie nowi instruktorzy, z różnych technik tańca i ruchu. Nasz obóz to najlepsze miejsce do ciągłego doskonalenia swojej techniki i rozwijania umiejętności. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie 3 miesięcznego kursu.

 

KADRA MŁODYCH MISTRZÓW

Nasi instruktorzy i trenerzy to młodzi mistrzowie, najlepsi w swojej branży, którzy występują na scenie, deskach teatru, startują w zawodach. Ich wykształcenie i ciągłe doskonalenie sprawiają, że uczniowie stają się coraz lepsi, zachowując zdrowie i silną sylwetkę.

 

WAKACJE – ATRAKCJE

Choć większość naszych zajęć związana jest z treningiem, pamiętamy też o zabawie, wypoczynku i o tym, że trwają wakacje.  W wolnym od zajęć czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. kąpiele w basenie, który znajduje się w tuż przed salami treningowymi, wyjścia na plaże, ognisko, podchody leśne, wyjścia nad morze, turnieje sportowe, konkursy taneczne i kreatywne gry w plenerze (kadra jest bardzo twórcza, dlatego zabawa jest zawsze przednia J). Na koniec wszyscy będą mogli się zmierzyć w Bitwie na Pasję, prezentując nowe umiejętności przed swoimi koleżankami, kolegami i kadrą.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każde uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Przede wszystkim zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci uczestników.

 

 nasze wydarzenie na FACEBOOK’U AKA OBÓZ

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz