AKA OBÓZ 2017 PROGRAM

PROGRAM

gimnastyka artystyczna

I GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Zajęcia z gimnastyki artystycznej, ćwiczenia z przyborem,  taniec klasyczny, akrobatyka, stretching oraz zajęcia z technik tanecznych i ruchowych uzupełniających.

 

jazz

II JAZZ/TANIEC WSPÓŁCZESNY

Zajęcia z techniki jazzowej, tańca klasycznego, współczesnego, teatru tańca, ćwiczenia improwizacyjne, akrobatyka, stretching i techniki uzupełniające.

 

III GIMNASakrobatykaTYKA SPORTOWA/AKROBATYKA

Zajęcia sportowe, wzmacniające, nauka akrobacji, trickingu, ćwiczenia stabilizujące, korygujące postawę sylwetki, stretching i techniki uzupełniające.

 

Istreet danceV STREET DANCE

 

Szeroka gama tańców street’owych hip hop’u, house’u, breaking’u, nauka freestyle’u i choreografii. Zajęcia z akrobatyki, stretching i techniki uzupełniające.

 

Część zajęć będzie łączona w grupach tematycznych, część będzie odbywała się w gronie grupy. Dodatkowo, codziennie każdy uczestnik będzie miał możliwość poznać nowe style tańca i ruchu, bo najważniejsze by rozwijać się wszechstronnie.

W wolnym od zajęć czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. kąpiele w basenie, który znajduję się w tuż przed salami treningowymi, wyjścia na plaże, ognisko, podchody leśne, wyjścia nad morze, turnieje sportowe, konkursy taneczne i kreatywne gry w plenerze (kadra jest bardzo twórcza dlatego zabawa jest zawsze przednia dla wszystkich J). Na koniec wszyscy będą mogli się zmierzyć w Bitwie na Pasję prezentując nowe umiejętności przed swoimi koleżankami, kolegami i kadrą.

Dodaj komentarz