AKA OBÓZ 2018 OPIS

←POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ OBOZU

OBÓZ Akademii Artystycznej LATO 2018

Data: 7 – 14 lipca 2018

Miejsce:Czarny Dunajec Hostel Dukat

 

Dojazd własny lub zorganizowanym autokarem z Gdańska.

Wakacje z Akademią Artystyczną – codzienna dawka pasji, treningi z mistrzami w grupach tematycznych, wszechstronny rozwój, morze atrakcji i kreatywnej rekreacji w otoczeniu gór, lasów, czystego powietrza.

 

Obóz Akademii Artystycznej to miejsce dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania, dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Mamy jeden wspólny cel, by najpiękniej spędzić czas i stanąć kilkanaście kroków dalej na drodze do mistrza.

 

Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji:

2 NOWE SALE TANECZNE Z LUSTRAMI (2 sale 15 x 15 m) profesjonalne

NOWA HALA SPORTOWA „DUKAT” (35 x 17 m)

Sala 200 m do ćwiczeń (dyskotekowa ze sceną)

Basen letni + zjeżdżalnia wodna 55 metrów

Boisko sportowe pełnowymiarowe z bieżnią

Boisko treningowe

Boisko piaskowe 50 x 40 m

Kort tenisowy  pełnowymiarowy

Duża posesja do treningów + ścieżki treningowe

Każdy pokój z łazienką

Dodatkowo malowniczość miejsca zapewnia nam piękne tereny do rekreacji w górach, nad rzeką, czy w lasach.

 

Specjalnie dla większego rozwoju pasji, obozowicze mogą wybrać jedną z czterech grup tematycznych:

 

I GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

II TEATR TAŃCA/JAZZ

III AKROBATYKA/ZDOBYWCY PRZYGÓD

IV STREET DANCE

 

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Obozowicze oprócz zajęć w odpowiednich grupach tematycznych, poznają tajniki różnych stylów tańca i form treningu. Codziennie rozmaite techniki ruchu poznawać będą pod okiem kolejnych instruktorów. Nasz obóz to najlepsze miejsce do ciągłego doskonalenia swojej techniki i rozwijania umiejętności. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich liczba i intensywność pozwalają nauczyć się więcej, niż w czasie 3 miesięcznego kursu.

 

KADRA MŁODYCH MISTRZÓW

Nasi instruktorzy i trenerzy to młodzi mistrzowie, najlepsi w swojej branży, którzy występują na scenie, deskach teatru, startują w zawodach oraz na co dzień uczą ludzi i pomagają im się rozwijać. Ich wykształcenie i ciągłe doskonalenie sprawiają, że ich podopieczni stają się coraz lepsi, zachowując zdrowie i silną sylwetkę.

WAKACJE – ATRAKCJE

Choć większość naszych zajęć związana jest z treningiem, pamiętamy też o zabawie, wypoczynku i o tym, że trwają wakacje.  W wolnym od zajęć czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. kąpiele w basenie na terenie ośrodka, wyjścia w góry, ognisko, podchody leśne, turnieje sportowe, konkursy taneczne i kreatywne gry w plenerze (kadra jest bardzo twórcza, dlatego zabawa zawsze jest przednia). Na zakończenie wszyscy będą mogli zmierzyć się w Bitwie na Pasję, prezentując nowe umiejętności przed swoimi koleżankami, kolegami oraz kadrą.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Przede wszystkim zabieramy najlepszych trenerów i instruktorów oraz wykwalifikowanych wychowawców, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi, dbają o ich bezpieczeństwo oraz potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostają w pamięci uczestników.

 

OBÓZ BĘDZIE ZGŁOSZONY DO MEN

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OBOZU W LATO 2017 AKA OBÓZ 2017