AKA OBÓZ 2018 PROGRAM

←POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ OBOZU

PROGRAM

gimnastyka artystyczna

I GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Zajęcia z gimnastyki artystycznej, ćwiczenia z przyborem,  taniec klasyczny, akrobatyka, stretching oraz zajęcia z technik tanecznych i ruchowych uzupełniających.

 

jazz

II TEATR TAŃCA/JAZZ

Zajęcia z techniki jazzowej, tańca klasycznego, współczesnego, teatru tańca, ćwiczenia improwizacyjne, akrobatyka, stretching i techniki uzupełniające.

 

III akrobatykaAKROBATYKA/ZDOBYWCY PRZYGÓD

Zajęcia w terenie, zdobywanie sprawności poprzez kreatywną zabawę. Codziennie zajęcia sportowe, wzmacniające, nauka akrobacji, trickingu, ćwiczenia stabilizujące, korygujące postawę sylwetki, stretching i techniki uzupełniające.

 

Istreet danceV STREET DANCE

 

Szeroka gama tańców street’owych hip hop’u, house’u, breaking’u, nauka freestyle’u i choreografii. Zajęcia z akrobatyki, stretching i techniki uzupełniające.

 

Część zajęć odbywać się będzie w wybranych grupach tematycznych, część wspólnie. Dzień po dniu każdy uczestnik poznawać będzie nowe style tańca i ruchu, bo najważniejsze, aby rozwijać się wszechstronnie.

W czasie wolnym od zajęć zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. wyjścia w góry, ognisko, podchody leśne, kąpiele w basenie, który znajduję się na terenie ośrodka, turnieje sportowe, konkursy taneczne i kreatywne gry w plenerze (twórcza kadra dba o to, aby zabawa była przednia dla wszystkich). Na zakończenie wszyscy będą mieli okazję zmierzyć się w Bitwie na Pasję, prezentując nowe umiejętności przed swoimi koleżankami, kolegami oraz kadrą.