AKROBATYKA

Akrobatyka

Akrobatyka - zajęcia budujące siłę, sprawność oraz samopoczucie.

Akrobatyka to zajęcia, na których na początku zaczynamy od silnego przygotowywania ciała, gorsetu mięśniowego, elastyczności oraz możliwości stawów celem wykonywania ewolucji. Następnie zaczynamy uczyć się latać i lądować, a w zasadzie lądować, a potem latać!

Ponad to na tych zajęciach robimy ewolucje o różnych stopniach trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzkie umiejętności. Uczymy się kontrolować nasze ciało zarówno na ziemi jak i w POWIETRZU. W efektowny sposób stawiamy czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta i wiele innych. W dodatku na zajęciach z akrobatyki nauczysz się również elementów statycznych m.in. stania oraz chodzenia na rękach czy stania na głowie. 

Podczas zajęć wykorzystujemy ścieżki gimnastyczne, wyskocznie oraz materace, dzięki czemu nauka elementów nie jest wcale taka straszna. Co więcej, na zajęciach każdy jest w stanie pokonać strach. W dodatku nasi trenerzy zawsze dbają o bezpieczeństwo, a także asekuracje podczas nauki. 

Zajęcia z akrobatyki to niesamowita dawka energii i motywacji. Udowodniamy, że niemożliwe staje się możliwe, a rzeczy trudne z czasem okazują się łatwiejsze niż się wydaje.