GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Gimnastyka Artystyczna

Gimnastyka artystyczna, zajęcia dla dzieci i młodzieży to nauka bardzo efektownych i trudnych elementów. Niesamowicie poprawia zakres ciała i możliwości motoryczne.

Gimnastyka artystyczna to zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży. Poprzez stretching, technikę, a także naukę ewolucji usprawniamy motorykę ciała oraz wynosimy dzieci i młodzież na najwyższy stopień umiejętności technicznych. Zajęcia gimnastyki później owocują w trenowanych w przyszłości dyscyplinach.

Co więcej, dzieci i młodzież oprócz zdobywania umiejętności ruchowych uczą się klasy, pracy, wrażliwości. W dodatku nabywają dyscypliny, a także uczą się jak dbać o przyjaźnie.

Ponad to na zajęciach wzmacniamy ciało, rozciągamy się. Przede wszystkim uczymy się elementów gimnastycznych, czyli skoków, piruetów, równowag, a także elementów akrobatycznych takich jak: mostki czy przejścia. 

W dodatku gimnastyka artystyczna jest dyscypliną olimpijską. Rozpoczęcie nauki we wczesnym etapie dzieciństwa, daje duże predyspozycje do osiągania w przyszłości największych stopni podium w zawodach międzynarodowych, a także pozostawia silny warsztat techniczny do wykorzystania w każdej innej dyscyplinie m.in. tańcu. 

Na zajęciach do nauki wykorzystywane są ścieżki gimnastyczne, materace różnej grubości, odskocznia oraz inny sprzęt – dający możliwość nauki nawet najtrudniejszych elementów w bezpiecznej formie.

 

Gimnastyka Artystyczna

Dodaj komentarz