POLE DANCE

Pole Dance

Pole Dance to dyscyplina sportowa łączącą w sobie elementy tańca, gimnastyki oraz akrobatyki. 

Pole Dance wzmocni twoje ciało i doda mu zwinności. Są to fantastyczne ćwiczenia na rurze, dla każdego, niezależnie od umiejętności, które nabywane są podczas zajęć. 

Regularne ćwiczenia poprawiają kondycję, sylwetkę ale przede wszystkim budują niesamowitą siłę. Co więcej , sport ten jest formą tańca. Jak każdy z taniec tak i pole dance uczy świadomego panowania nad kierunkiem, dynamiką i formą ruchu. Taniec na rurze poprawia elastyczność ciała i koordynację ruchową. Wpływa bardzo na powiększenie sprawności fizycznej i wytrzymałości. Z pewnością ta forma ruchu w zestawieniu z muzyką wpłynie pozytywnie na samopoczucie.

Dzięki tym zajęciom rozwiniesz się w trzech kierunkach: artystycznym, sportowym i rekreacyjnym. Pomogą tobie zaakceptować własne ciało oraz pozwolą odkryć nowe możliwości. Z pewnością ta forma ruchu w zestawieniu z muzyką poprawi twoje samopoczucie.

Warto wiedzieć, że w październiku 2017 roku oficjalnie Pole Dance zostało uznane za dyscyplinę sportową. Aktualnie trwają rozmowy, by stał się także dyscypliną olimpijską.


Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiedniego poziomu zaawansowania oraz terminu:

tel. 797 125 216

mail.: recepcja@akademiaartystyczna.com

Dodaj komentarz