POLE DANCE KIDS

Pole Dance Kids

Pole Dance dla dzieci - pionowy trzepak w domowym podwórku Akademii.

Pole Dance dla dzieci – Pole Dance, bo od tego należy zacząć, to dyscyplina sportowa łącząca elementy akrobatyki, gimnastyki oraz tańca, a na czym polega? Między innymi na wspinaniu się, a to dzieci uwielbiają najbardziej! 

Pole dance został w 2017 roku uznany za jedną z pięciu nowych dyscyplin sportowych, tuż obok wspinaczki sportowej, karate, surfingu, softballu i skateboardu. Aktualnie trwają rozmowy, by pole dance stał się także dyscypliną olimpijską.

Pole dance to dynamiczny i ekscytujący sport. Wymaga siły oraz sprawności, którą nabywa się w miarę kolejnych zajęć. Podczas zajęć dzieci poznają kolejne elementy z wykorzystaniem rury – pionowo zamontowanego metalowego drążka. Pracują nad koordynacją, siłą, oraz rozciągnięciem, tak, aby technicznie wykonywać coraz bardziej skomplikowane elementy.

Na zajęciach dzieci będą mogły wykorzystać swoje nieposkromione pokłady energii , dobrze się bawić, a także nauczyć się efektownych elementów. Zapraszamy do kontaktu z recepcją w celu przydzielenia do grupy.

 

Pole Dance Kids, to sport, który uczy pracy, wytrwałości, a przy okazji pozwala na bardzo dobrą zabawę