PIERWSZY TANIEC

Pierwszy Taniec

Pierwszy taniec, który zapadnie gościom w pamięci? Nic trudnego! Zadbamy o to, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy, a nauka pierwszego tańca pięknym wspomnieniem na całe lata.

Pierwszy taniec to może być romantyczny walc ale i też namiętne tango, gorąca salsa lub cha cha, jak z ulubionego filmu. Chętnie stworzymy coś wychodzącego poza wszelkie ramy i pomożemy wam w stworzeniu waszego scenariusza. Dla nas to kolejne wyzwanie, a lubimy je najbardziej.

Pomożemy w doborze muzyki i stylu tańca. Przygotujemy użytkową choreografię, która sprawi, że poczujesz się jak król parkietu i jak księżniczka z bajkowej sceny Disneya.

Lubimy wasze pomysły, bo wtedy i my możemy dać ponieść się wyobraźni i stworzyć coś wyjątkowego. W końcu pierwszy taniec to pierwszy krok na nowej drodze życia. To również sygnał dla wszystkich gości, że jesteście nie tylko najszczęśliwszą parą ale i najlepszymi tancerzami na parkiecie. Nie jest istotne czy tańczycie czy nie. Tym się już nie martwcie – zadbamy o to abyście czuli się komfortowo.

Niezależnie od tańca jaki wybierzecie, będziemy szczęśliwi, że możemy przyczynić się do tej chwili.

A żeby tego było mało… Wiemy, że przygotowania do ślubu pochłaniają sporą ilość czasu w ciągu dnia, dlatego zajęcia odbywają się w dogodnych dla was godzinach.

W cenie zajęć jest nauka, stworzenie choreografii oraz montaż muzyki.

Cena jest uzależniona od liczby wykupionych godzin oraz terminów spotkań. W celu wyceny prosimy o kontakt z recepcją:

tel. 797 125 216

e-mail. recepcja@akademiaartystyczna.com