Pokaz Mody RESISTANCE | Kolektyw AKA ARTYST na Mariacka Tańczy 2018

Pokaz Mody Kolekcji RESISTANCE 08.09.2018

W sobotę w dniu 08.09.2018 Akademia Artystyczna oraz Kolektyw AKA Artyst ponownie zostali zaproszeni do wyreżyserowania i realizacji kolejnej kolekcji pokazu mody. Tym razem kolekcji RESISTANCE: Magdaleny Arłukiewicz i biżuterii Aleksandera Gliwińskiego, która została ukazana podczas święta ulicy Mariackiej, “Mariacka Tańczy”.

 

Pokaz mody RESISTANCE był zwieńczeniem międzynarodowych Targów Bursztynu Amberif Ambermart. Pokaz odbył się na ulicy Mariackiej, która uznawana jest za jedną z najpiękniejszych ulic Miasta Gdańsk. Również często nazywaną przez wielu “Bursztynową piątą aleją”. Kolektyw AKA Artyst w ten wieczór zapewnił widzom niezwykłe przeżycia artystyczne eksponując najpiękniejsze wartości kolekcji RESISTANCE pod postacią Teatru Ulicznego. Z kolei reżyserię pokazu objęła Magdalena Gabriel, która odkryła przed publicznością najskrytsze sekrety ulicy Mariackiej, a pełną klasy scenografię do pokazu stworzył Maciej Nitka.

 

RESISTANCE | POKAZ MODY

 

Ulica – teatr sam w sobie. Tutaj niecodzienna codzienność gości szaleństwo mijające się z nostalgią, smutne oczy z lustrem. Duszy pełnej zachwytu i miłości. Tutaj klasa w pędzie trąca emocje bogactwa i biedy. Dzisiejszego wieczoru ulica Mariacka, ulica pełna historii, architektonicznego piękna, stylu przywita Teatr Uliczny, który zaprosi Państwa w bramy sztuki. W jej wrotach odbędzie się pokaz mody kolekcji Magdaleny Arłukiewicz i biżuterii Aleksandra Gliwińskiego. Pokaz okraszony kunsztem artystów, tancerzy oraz akrobatów Akademii Artystycznej.


PODZIĘKOWANIA:


Jest tyle osób, którym pragnęlibyśmy podziękować za ich ciężką pracę i nieocenione wsparcie. Przede wszystkim Miastu Gdańsk za patronat nad wydarzeniem oraz magazynowi MODA W POLSCE, który objął patronat medialny. Co więcej, szczególne podziękowania płyną w kierunku Magdaleny Gabriel i Macieja Nitka, którzy są cichymi bohaterami dzisiejszego wydarzenia. Ponad to, należą się wielkie oklaski dla wszystkich modelek i modeli oraz wspaniałym tancerzom Kolektywu AKA Artyst: Aishy Jordan, Katarzynie Łęckiej, Joannie Narolskiej, Monice Rudnickiej, Krystianowi Hintzke, Sebastianowi Młynarkiewiczowi

 

DZIĘKUJEMY:

 

EUROFASHION za profesjonalnie przygotowane paznokcie: Alicji Bieniek, Beacie Kamińskiej, Joannie Mirkowskiej.

FRYZJERNI  za przygotowanie specjalnych fryzur: Katarzynie Potakowskiej, Annie Kłutkowskiej, Krystynie Orwat.

Akademii Mistrzów Makijażu – Pomorskie Studium Sztuk Wizualnych – za artystycznie wykonane makijaże: Katarzynie Mątewskiej-Kowalewskiej, Natalii Wszelaki, Karolinie Białogońskiej, Kasi Klisz, Ani Korkunowskiej.

Arturowi Sekura za muzykę.

JAMI FILM oraz LUKAS FILM  za relację filmową.

Co, więcej! I przede wszystkim Państwu, naszej cudownej publiczności.

 


GALERIA