POLE DANCE OTWIERAMY NOWE GRUPY

Uwaga, uwaga otwieramy nowe grupy pole dance. Miejsca szybko się kończą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu :

recepcja@akademiaartystyczna.com

797 125 216

w celu uzgodnienia dogodnego terminu, poziomu grupy i zapisów.

 

PRZYPOMINAMY 🙂 :

1. U nas każda osoba ma swoją rurkę do ćwiczeń.

2. Na sali jest max 7 os.

3. Mamy NAJLEPSZE CENY W TRÓJMIEŚCIE, mamy dużo sal, więc chcemy dać spełnić marzenia wszystkim :)!

4. Jeżeli masz dziecko, chłopaka, męża, mamę zabierz ich ze sobą! W Akademii Artystycznej jest 8 sal, gdzie równorzędnie odbywają się zajęcia, dla każdej grupy wiekowej pod okiem mistrzów.

5. Przypominamy o PAKIETACH PROMOCYJNYCH, gdzie przykładowo do karnetu pole dance, karnet na stretching kosztuje tylko 40 zł.

6. W CHILLROOM‘ie możesz przed, po i między zajęciami spotkać się z koleżanką, możesz sobie odgrzać jedzenie, zrobić kawę, poczytać książkę.. Ten pokój stworzony jest dla Twojego CHILLu :)!

 

 

Na fanpage’u facebookowym, naszym kanale youtube , instagramie  i tutaj na stronie możecie znaleźć filmiki instruktorów, zajęć prowadzonych w Akademii Artystycznej.

 

W Akademii Artystycznej zajęcia prowadzą 3 instruktorki:

Marta Stachowicz

Swoją przygodę zaczęła od tańca w wieku 16 lat. Jest aktualną Mistrzynią Polski w Aerobiku Sportowym. Na Mistrzostwach Świata, wraz ze swoim partnerem, zajęła 6 miejsce. Jest wielokrotną medalistką Akademickich Mistrzostw Polski .

Aerobik sportowy dał jej siłową podstawę do trenowania pole dance, którym zawodowo zajmuje się od 4 lat. Marta zaczęła startować w Mistrzostwach Pole Dance od razu zdobywając złoty medal.

Zobacz jak wyglądają zajęcia z Martą :)!!!

 

Asia Przybysz

Ze sportem związana i kojarzona od zawsze. Od dzieciństwa związana z tańcem. Pole dance to jej pasja i genialny sposób na przekazanie wszystkim wokół niespożytej energii jaką posiada.

Specjalizuje się w zajęciach ukierunkowanych na siłę, podchodzi do tej dziedziny bardzo sportowo, tym samym pomaga jednak Klientkom wyzwolić w sobie więcej kobiecości i sexapilu, który jest nieodłącznym elementem tańca na rurce. Jej zdaniem pole dance mobilizuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe. Największy nacisk na zajęciach kładzie na poprawność techniczną i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.

Jej celem jest zarażenie uczestników pozytywną energią oraz swoim mottem ” Nie czekaj na przypływ energii, zacznij ćwiczyć a przybędzie sama”.

 

Ola Wójciszek

Oli historia ze sportem zaczęła się od najmłodszych lat. Jako dziecko rozpoczęła swoją przygodę od pływania, które trenowała przez 8 lat. Następnie pokochała gimnastykę artystyczna oraz parkour, wykorzystywała pobliskie place zabaw do rozciągania się, wspinania… Aż pojawił się Pole Dance, dzięki któremu odnalazła spełnienie zarówno, jako zawodniczka, jak i instruktorka.

 

pole dance
pole dance

Dodaj komentarz