PREMIERA MUSICALU CO TY POWIESZ

Po sukcesie ostatniej produkcji Akademii Artystycznej jakim był MUSICAL KOSMOS przyszedł czas na nową autorską produkcję. MUSICAL CO TY POWIESZ pojawi się już 11 października 2019 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Odkryj na nowo smaki muzyki, tańca, akrobacji, teatru i daj się porwać w krainę niezwykłych cudów.

MUSICAL CO TY POWIESZ
Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza- tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej ŻYCIEM. Uszyta na miarę Chwała w Musicalu zaprasza ogniem szaleństwa światła, tańca, muzyki, śpiewu, akrobacji powietrznych, gimnastyki artystycznej na ucztę, gdzie każdy będzie mógł skosztować zbiór zasianych ziaren, owoców opływających dźwiękami miłości. Zobaczymy CO TY POWIESZ.

⭐ Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia: Magdalena Nitka
⭐ Muzyka, produkcja muzyczna: Michał Ciesielski
⭐ Przygotowanie wokalne: Karolina Adamiak – Pruś
⭐ Kostiumy: Magdalena Nitka, asysta Monika Rudnicka
⭐ Scenografia: Maciej Nitka
⭐ Rekwizyty artystyczne: Sara Pachowicz
⭐ Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni
⭐ Występuje Balet Akademii Artystycznej

MUSICAL CO TY POWIESZ to nowa produkcja Akademii Artystycznej. Całość dzieła według autorskiego scenariusza tworzą pracochłonne, ręcznie wykonane kostiumy, scenografia złożona z artystycznych rekwizytów i akrobatycznych konstrukcji oraz muzyka o oryginalnym jazzowym zabarwieniu. Scenariusz oraz teksty utworów trafią zarówno do młodego, jak i do dojrzałego widza. Choreografie pełne tańca i akrobacji zabiorą widza w świat różnobarwnych emocji, a obrazy na długo pozostaną w pamięci.

Premiera MUSICAL’U CO TY POWIESZ jest wydarzeniem z cyklu Made in Gdańsk Musical, które ma na celu dawać mieszkańcom Gdańska i okolic prawdziwy musical na najwyższym poziomie, przekazywać dobre wartości oraz pobudzać cały wachlarz emocji bez względu na możliwości finansowe, przekonania, czy nawet uprzedzenia, co do sztuki w jakiejkolwiek formie.

GODZINY GRAŃ:

GRANIA PREMIEROWE:
godz. 9.30, 12.00, 17.00,

PREMIERA:
godz. 20.00

GDZIE? Gdański Teatr Szekspirowski w Gdańsku

Zapraszamy!