Sheva w finale programu Mam Talent!

Sheva w finale programu Mam Talent!

Nasz instruktor oraz jeden z najlepszych Popperów na świecie Maciej Sheva Mołdoch znalazł się w FINALE 8 edycji programu Mam Talent!  Obejrzeć go będzie można już 28 listopada 2015 roku o godzinie 20.00 na kanale TVN.  Tego dnia wszyscy włączamy telewizory, trzymamy kciuki za Shevę i wspieramy go GŁOSAMI!

Sheva w finale Mam talent

 

 

W sobotę, 21 listopada 2015 roku, Maciej Sheva Mołdoch wystąpił w półfinale programu rozrywkowego Mam Talent. Widać było, że uczestnik dał z siebie wszystko – jego występ ogromnie poruszył publiczność, a jurorzy byli pod wielkim wrażeniem. Augustin Egurrola powiedział “Jestem ogromnie dumny, że tancerz tak zachwyca i jest tak dobry. Stworzyłeś wspaniałe widowisko. Nigdy nie pozwalają mi wstać, ale ja chciałbym wstać i podać ci rękę” po czym faktycznie wstał i pogratulował Maciejowi uściskując jego dłoń.

Maciej Sheva Mołdoch w finale Mam Talent

 

   Małgorzata Foremniak nie spodziewała się, że taniec może wywołać u niej takie emocje i rozpłakała się.  Agnieszka Chylińska była pod równie wielkim wrażeniem – “To jest wyższy level tańca. Z jednej strony, technicznie, to było nieludzkie, ale zobacz, jakie wzbudziło w nas emocje. Nie dziwię się Małgosi. To było po prostu genialne. Nie mam słów “- powiedziała.

Oprócz samego występu Maćka, dodatkowe emocje wzbudził również utwór, do którego tańczył, albowiem jest to produkcja zespołu White Chocolate, którego członkiem jest sam Sheva. Oprócz niego w skład projektu wchodzą  Daria Jabłońska, Marta Szotyńska i Artur Sekura. Piosenkę z półfinałowego występu pt. “Człowiek” możecie usłyszeć TU

  Decyzją widzów Sheva zajął pierwsze w miejsce w głosowaniu, co zapewniło mu bezpośrednie wejście do finału, więc 28 listopada wszyscy zasiadamy przed telewizorami i kibicujemy Maciejowi z przygotowanymi w dłoniach telefonami do oddawania GŁOSÓW ! 🙂

Dołączajcie  do wydarzenia na FACEBOOKU –  SHEVA W FINALE MAM TALENT 

Zapraszamy też do polubienia fanpage’a Macieja – Maciej Sheva Mołdoch Soulart

Im więcej ludzi tym lepiej – W NAS JEST SIŁA !

Dodaj komentarz