Sheva w półfinale Mam Talent

Sheva w półfinale Mam Talent

Maciek SHEVA Mołdoch, to młody, pełen pasji i energii instruktor Akademii Artystycznej. Jego ulubionym stylem tanecznym jest POPPING, który postanowił zaprezentować podczas  8. edycji programu rozrywkowego Mam Talent. Sheva znalazł się w półfinale, który na żywo będziemy mogli oglądać już 21 listopada 2015 roku.

SHEVA W PÓŁFINALE MAM TALENT

Sheva związał się z tańcem w 2009 roku, kiedy to postanowił wziąć udział w wielu warsztatach organizowanych wówczas w Polsce. Jednym z miast, które najbardziej przykuło jego uwagę ze względu na poziom tańca, był Gdańsk. To właśnie tu postanowił się przeprowadzić i rozwijać swoją pasję. Sheva słyszał wiele pochwał i prognoz na przyszłość, między innymi, że na pewno zawojuje taneczną scenę Polski. W 2013 roku dowiedział się o otwarciu jedynego w Polsce Wszechstronnego Centrum Kształcenia Artystycznego i Ruchowego, tj. Akademii Artystycznej. Zaczął tu pracę jako instruktor. Od tamtej pory prowadzi takie zajęcia jak Popping Kids, Popping Open, Popping oraz Street Dance 30+. Sheva jest także członkiem Kolektywu AkaArtyst, którego celem jest propagowanie sztuki, jaką jest taniec. Wraz z grupą ma na swoim koncie wiele występów i akcji wspierających działalność lokalną. Maciek dzieli się swoją pasją nie tylko na sali treningowej, czy też zawodach, ale także w programach telewizyjnych. Aktualnie znajduje się w półfinale 8. edycji programu Mam Talent. Na castingu mówiono, że jest to “taniec, od którego nie można oderwać wzroku”. Jego niesamowity występ będziemy mogli podziwiać 21 listopada 2015 roku. Tego dnia siadamy o godzinie 20:00 przed telewizorami, włączamy Mam Talent, bierzemy telefon w rękę i oddajemy jak najwięcej głosów na SHEVĘ! Siła jest w nas i naszych głosach, także do roboty!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o Shevie, zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu, stworzonego przez Martę Miszk oraz Karola Kuleszę.

SHEVA W PÓŁFINALE MAM TALENT

Zachęcamy także do udziału w zajęciach, które prowadzi Sheva w Akademii Artystycznej. Wszelkie informacje dotyczące czasu trwania treningów, znajdziecie w grafiku!

Do zobaczenia! 🙂

 

Dodaj komentarz