Spektakl ŻycieNie i piknik z JAM’em Tanecznym w ogródku Starego Maneżu

Spektakl ŻycieNie

Kochani serdecznie zapraszamy Was na spektakl z kadry Akademii Artystycznej, po którym wspólnie będziemy mogli potańczyć, pobawić się na PIKNIKU na trawie Starego Maneżu. Jest to wspaniała możliwość żebyśmy mogli razem spędzić czas w AkaDomkowym środowisku, potańczyć na JAM’ie, gdzie specjalnie dla nas zagra DJ Tomasin i uczcić zakończenie sezonu. 

Spektakl ŻycieNie

Spektakl ŻYCIENIE jest innowacyjną formą teatru tańca budowaną poprzez akrobatykę, tricking, jazz, balet, street dance, popping, taniec współczesny, gimnastykę artystyczną oraz breaking. W spektaklu biorą udział mistrzowie w swoich dziedzinach, wybitne jednostki znane i cenione, w jakże różnych środowiskach, gwiazdy finału Mam Talent, Got To Dance, You Can Dance, które zainteresują szerokie spektrum publiczności.

Krótki opis spektaklu:

Świat dużych i małych firm, zorientowany na walkę o byt, stabilizację i samodzielność młodych, nie jest nikomu obcy. Desperacja. Pętla, stworzona z coraz szybciej pędzącego błędnego koła mamony, zaciskająca się na szyi człowieka. Wariujący świat zabijający indywidualność, wyobraźnię, wolność. Wciągnięcie w schematy.

TAK powinno wyglądać życie, czy tak

 NIE powinno wyglądać ŻYCIE?

 Jakie macie ŻYCZENIE?

 Spektakl skonstruowany jest tak, aby koneserzy sztuki teatralnej i tanecznej mogli znaleźć prawdę ukazaną w ruchu na najwyższym poziomie, filozofię koncepty. Osoby nie związane na co dzień z tego typu dziedziną sztuki również będą się świetnie bawić

Koncept, reżyseria: Magdalena Gabriel

Choreografia, taniec: Magdalena Gabriel, Maciej ‘Sheva’ Mołdoch, Joanna Narolska, Sebastian Młynarkiewicz, Angelika ‘Angie’ Paradowska, Paweł ‘Szaps’ Chałubowicz

wraz z najzdolniejszymi tancerzami z grup zawodowych Akademii Artystycznej.

Muzyka: Artur Sekura Śpiew: Marta Szotyńska, Maciej ‘Sheva’ Mołdoch

Kostiumy, scenografia, Fotografie promujące: Maciej Nitka

Czas spektaklu: 45 min

DATA:

20.06.2016 godz.10.00 i 12.00 PRZEDPREMIERA DLA SZKÓŁ

26.06.2016 godz. 13.00 PREMIERA, po której serdecznie zapraszamy na piknik z JAM’em TANECZNYM, który odbędzie się w ogródku Starego Maneżu

 

MIEJSCE: Stary Maneż

 

Bilety:

ULGOWY 20 ZŁ, NORMALNY 30 ZŁ

Dla grup zorganizowanych : ULGOWY 17 ZŁ(opiekunowie wstęp wolny), NORMALNY 27 ZŁ

 KONIECZNA REZERWACJA: rezerwacja@akademiaartystyczna.com / tel. 797 125 216

 

 Aktorzy/tancerze:

Magdalena Gabriel

Magda swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat w Kaliningradzkiej Szkole Baletowej.Od 12 roku życia tańczyła w przeróżnych projektach zagranicznych i spektaklach m.in. występowała w Teatrze Národní divadlo (Czechy), J.G Tajovskehovo Zwolene(Słowacja), Lietuvos Nationalinis Operos Ir Baleto Teatras(Litwa).

 Właścicielka Akademii Artystycznej, założycielka Kolektywu Aka Artyst. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktorskie z tańca jazzowego. Dodatkowo jest instruktorem rekreacji ruchowej- fitness, nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyła kurs instruktorski hip hop. Jako instruktor, trener i choreograf pracuje od 10 lat. Stworzyła koncept i choreografie do spektakli:’ TWO WORDS’, ‘Poruszenie’, ‘Rewers, czyli sztuka moja’, ‘¡Bang!,’ Oliver Twist.

Maciej ‘Sheva’ Mołdoch

 Finalista 8 edycji programu Mam Talent i 3 edycji Got To Dance.

 Instruktor, związany z kulturą hip hop od 16 lat, jeden z najlepszych Popperów na świecie. Tancerz poppingu od 2009r. Dziś jeździ za granicę reprezentując Polskę w całej Europie. Sheva, uczy na stałe w Akademii Artystycznej, a w ciągu jednego roku odwiedza około 50 miejsc, do których jest zapraszany sędziować zawody, prowadzić warsztaty, obozy.

Joanna Narolska

Od 6 roku profesjonalnie związana z gimnastyką artystyczna. Wieloletnia zawodniczka Kadry Narodowej, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.

Reprezentantka kraju podczas Mistrzostw Europy i Świata. Trener gimnastyki artystycznej od 5 lat. Od trzech lat silnie związana z teatrem tańca.

Sebastian Młynarkiewicz

Energetyczna bomba z pasją, Mistrz Polski w sporcie sylwetkowym. Jako jeden z pierwszy w Polsce rozpoczął trenowanie XMA nazywane potocznie trickingiem. Trener i mistrz akrobatyki. Absolwent AWFiS w Gdańsku na specjalizacji gimnastyka sportowa, profesjonalny instruktor gimnastyki sportowej. Współpracował z Akrobatycznymi Teatrami Tańca m.in. Mira Art.

 Angelika Paradowska

Tancerka i choreograf. Wielokrotna Mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej oraz reprezentantka kraju na Mistrzostwach Europy i Świata. Na teatralnej scenie zadebiutowała z kolektywem tanecznym „DzikiStyl Company”.

Obecnie współpracuje z Warszawską Operą Kameralną, Teatrem Syrena w Warszawie oraz Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Brała udział m.in. w takich spektaklach jak: „Nie-Boska Komedia” w reżyserii Adama Nalepy, „Operetka” w reżyserii Jerzego Lacha, „Hallo Szpicbródka”, „Bracia Dalcz i s’ka” oraz „Kariera Nikodema Dyzmy” w reżyserii Wojtka Kościelniaka.

 

Dodaj komentarz