Teatr Młodych


Warning: Undefined array key "file" in /home/server939527/ftp/ftp.cluster007.hosting.ovh.net/www/wp-includes/media.php on line 1712

Teatr Młodych

W dniu 13 maja 2021 roku Magdalena i Maciej Nitka powołują do życia Teatr Młodych. Kolektyw Aka Artyst odradza się i od tego czasu będzie działał jako Teatr Młodych ❤.
 
Misją Teatru Młodych jest niesienie Światła, Miłości, Wiary, Nadziei, Miłosierdzia, Człowieczeństwa, wszystkimi darami i talentami, jakie posiadają wybrani ludzie. Spotkamy tutaj teatr tańca, musicale, koncerty, teatr akrobatyczny, podniebny, kuglarstwo, teatr ognia, teatr uliczny. Świadectwo, by mógł odnaleźć się Człowiek.
 
Z ogromną radością zapraszamy Was do śledzenia strony WWW.TEATRMLODYCH.PL , gdzie znajdziecie wszystkie informacje na temat naszych realizacji, spektakli, aktualnych grań, a także m.in zakupicie bilet na te najbliższe. Zobaczycie również, jakie mamy plany oraz będziecie na bieżąco z naszymi produkcjami filmowymi. 

AKTUALNIE GRAMY

Musical CO TY POWIESZ

Pełna Piękna i CUDowności pozszywanych geometrycznych wartości baśń, która fikuśnie zabiera widza- tego młodego i starszego w Drogę do Krainy Glorilandii napisanej ŻYCIEM. Uszyta na miarę Chwała w Musicalu zaprasza ogniem szaleństwa światła, tańca, muzyki, śpiewu, akrobacji powietrznych, gimnastyki artystycznej na ucztę, gdzie każdy będzie mógł skosztować zbiór zasianych ziaren, owoców opływających dźwiękami miłości. Zobaczymy CO TY POWIESZ.

Musical KOSMOS

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu! Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

WSZYSTKIE SPEKTAKLE

W KRAINIE ZIOMBELKÓW

W KRAINIE ZIOMBELKÓW

W KRAINIE ZIOMBELKÓW to pełna humoru, interakcji z widzem sztuka, która w przystępnej dla dzieci formie pokazuje piękno oraz kunszt odrodzonego teatru renesansowego. Spektakl poprzez wykorzystanie teatru tańca, kuglarstwa, gimnastyki artystycznej, barwnych kostiumów oraz improwizowanej muzyki klasycznej wciąga widza w krainę Ziombelków, przeuroczych, kochających istot. Poznaj ich perypetie i odnajdź swojego Ziombelka.

LUSTRO

Spektakl Krańce Ulicznego Teatru Tańca z Ogniem łączącego różne techniki tańca, gimnastykę artystyczną, akrobacje w szaleństwie manipulacji płonącymi przyborami. Całość przedstawiana jest pośród scenografii instalacji architektonicznych, ogniowych. Dreszcz emocji i piękna wciąga i nie opuszcza widza, który nie jest oddzielony od aktorów sceną. „Lustro” – gdzie znajduje się odbicie Twojego Lustra w dzisiejszym świecie?

KRÓL LEW

Opowieść o losach Simby, młodego lwa, który - oskarżony o nieumyślne zabójstwo swojego ojca, króla Lwiej Skały - zostaje skazany na wygnanie. Władzę w królestwie obejmuje Skaza, brat zmarłego władcy. Mija kilka lat. Pewnego dnia Simba spotyka dawną przyjaciółkę, od której dowiaduje się, że królestwo chyli się ku upadkowi. Młody następca tronu postanawia powrócić do dawnej ojczyzny i odzyskać zabrany mu podstępem tron. 

KRAŃCE

To co łagodne, piękne, życiodajne i ciepłe, potrafi być gwałtowne, siejące zniszczenie i pustkę. Szukasz Krańców? Człowiek przedstawiony w onirycznej scenerii życia szalejących żywiołów wartości i wymierności. Spektakl Krańce Ulicznego Teatru Tańca z Ogniem łączącego różne techniki tańca, gimnastykę artystyczną, akrobacje w szaleństwie manipulacji płonącymi przyborami. Całość przedstawiana jest pośród scenografii instalacji architektonicznych, ogniowych. Dreszcz emocji i piękna wciąga i nie opuszcza widza, który nie jest oddzielony od aktorów scenom.

ŻycieNIE

Świat dużych i małych firm, zorientowany na walkę o byt, stabilizację i samodzielność młodych, nie jest nikomu obcy. Desperacja. Pętla, stworzona z coraz szybciej pędzącego błędnego koła mamony, zaciskająca się na szyi człowieka. Wariujący świat zabijający indywidualność,wyobraźnię, wolność. Wciągnięcie w schematy. TAK powinno wyglądać życie, czy tak NIE powinno wyglądać ŻYCIE?  Jakie macie ŻYCZENIE?

OLIVER TWIST

Spektakl musicalowy stworzony  na podstawie opowieści Karola Dickensa o losach tytułowego bohatera - młodego chłopaka, którego matka osieraca tuż po narodzinach a ojciec pozostaje nieznany. Zostaje wychowany w przytułku o dość wątpliwej renomie, jak wszystkie w XIX wiecznej Anglii. W ramach zdobycia zawodu i nauki trafia do zakładu wytwórcy trumien, lecz bardzo szybko stamtąd ucieka wprost do Londynu. Tam pewien stary złodziej Fagin bardzo szybko bierze go z ulicy i uczy za kieszonkowca. Czy Oliver będzie kiedykolwiek szczęśliwy? Czy może skończy na szubienicy jak pospolity złodziejaszek?

BANG!

BANG spektakl chodzony, jako performance teatru tańca, łączony ze sztuką architektoniczną i modą. Tłumna jednostka człowieka w rozwarstwionym społeczeństwie szyjąca instalacje dzisiejszej konstrukcji świata. Próba rozwiązania plątaniny konwenansów, odtworzenia czystej, szczęśliwej i wolnej persony w historycznej budowli dzisiejszego życia. Spektakl przedstawia wydźwięk echa rytmu powieści Witolda Gombrowicza „Ferdydurke" obitego między uszami artysty. 

REWERS, CZYLI SZTUKA MOJA

Niekonwencjonalny spektakl wyreżyserowany przez założycielkę Kolektywu Aka Artyst Magdalena Gabriel w pięknej przestrzeni Młody Byron - kawiarnia artystyczna . W jednym niesztampowy pokaz mody z pokazem biżuterii artystycznej, okraszone tańcem, teatrem poezją i muzyką! Modele wraz z tancerzami szalejący na drzewach, szleństwa w piasku i rewers. 

Poruszenie Spektakl Ruchomy Akademia Artystyczna

PORUSZENIE

Czym jest obraz bez poruszenia i czym żywa sztuka bez obrazu w pejzażu czasu? Artysta kontra człowieczeństwo w społeczeństwie. Szalony eksperyment próby zamknięcia sztuki w ramy… emocji??? Przecież zdają się być jej początkiem i końcem. Spektakl wystawiany w niekonwencjonalnej przestrzeni poza scenicznej. Maraton form artystycznych, w których wystąpią: teatr tańca, jazz, taniec współczesny, uliczny, Ameryki Południowej, malarstwo, grafika, rzeźbiarstwo, poezja, architektura, film.

Dodaj komentarz