STREET DANCE KIDS

Street Dance Kids

Street Dance dla dzieci, czyli zajęcia taneczne w ulicznym stylu z mnóstwem energii i dobrej zabawy

Street Dance Kids, to zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat, na których rozwijamy: poczucie rytmu, koordynację ruchową, kreatywność, twórczość wykorzystując elementy ulicznego stylu jakimi są: hip hop, looking, breaking. Dzieci nie tylko poznają całą gamę podstawowych kroków, ale potrafią je wykorzystać w indywidualny przez siebie sposób.  

Nauka elementów i ich kombinacji nie poprawi jedynie świadomości ruchu, ale też zwiększy pamięć i koncentrację dziecka. Zależy nam aby stymulować u dzieci  pewność siebie, otwartość na drugiego człowieka oraz naukę wspierania siebie nawzajem. 

Czy  Twoje dziecko poradzi sobie na takich zajęciach ? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każde dziecko jest indywidualnością…  Dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko dać dziecku szansę by  przyszło i spróbowało. Te zajęcia mogą okazać się strzałem w 10! 

Twoja pociecha już tańczy i pragnie czegoś więcej? Zapraszamy do formacji/ekipy Snappy Kids, która regularnie przygotowuje nagrania taneczne oraz bierze udział w zawodach. Zapisy do formacji po konsultacji z instruktorem.

GALERIA Z ZAJĘĆ