AFRO JAZZ

Afro Jazz

Afro Jazz to styl, w którym taniec jazzowy spotyka kulturę i pierwotność afrykańskich tańców

Afro jazz jest stylem łączącym w sobie technikę tańca jazzowego wraz z kulturą afrykańską.

Na zajęciach poznajemy i doskonalimy technikę jazzową (skoki, obroty, piruety, rozciągnięcia oraz pracę na podłodze), a także korzystamy z lokalnych, afrykańskich form i stylów tanecznych. Co więcej, podczas zajęć tańczymy do wciągających afrykańskich rytmów!

Afrojazzowy vibe unoszący się w sekwencjach i choreografiach nie pozostawia na tańczącym suchej nitki. Z pewnością te zajęcia są miejscem, gdzie możesz wyrzucić kłębiące się emocje, jak również zabrać ze sobą trochę pozytywnej energii, aby przekazać ją dalej.

Co więcej, swoiste połączenie różno-biegunowych form sprawia, że afro jazz jest odpowiedni dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych tancerzy. Natomiast fuzja stylów pozwala, aby tancerze streetowi oraz jazzowi nauczyli się całkiem odmiennego przepływu ruchu. 

Dlatego też, zajęcia można nazwać egzotycznymi, nie tylko z uwagi na afrykańską kulturę, ale również na rzadkość występowania takich zajęć w Polsce!

Jeżeli zależy Ci na rozwoju, wszechstronności, różnorodności, dobrej energii to świetnie się składa, bo jest to z pewnością Twoje miejsce. Witaj w domu ! 

GALERIA Z ZAJĘĆ