BACHATA SOLO

Bachata solo

Bachata Solo to zajęcia dla pań, na których naładujesz się pozytywną energią i spędzisz wieczór przy dominikańskich rytmach.

Bachata solo to zajęcia dedykowane kobietom na każdym poziomie tanecznego zaawansowania, również dla zupełnie początkujących.

Podczas zajęć tańczymy przy egzotycznych rytmach prosto z dominikany – nauczysz się tańczyć, naładujesz się pozytywną energią, a także spędzisz przyjemnie czas.

Są to zajęcia tańca skoncentrowane na dobrym samopoczuciu oraz łatwych, przystępnych krokach. Poznasz podstawowe kroki bachaty wraz z odrobiną stylingu, w choreografiach, które pomogą przyswoić nabytą podczas zajęć wiedzę. Ponad to jednocześnie zajęcia pozwalają na wytańczenie wszystkich emocji. Cotygodniowe zajęcia pozwolą Tobie na chwile wytchnienia od codziennego świata, a także złapać siłę na kolejny tydzień.

Ponad to zajęcia dodają pewności siebie, seksapilu, podkreślając, także esencję kobiecego ciała. Promienny uśmiech prowadzącej doda ci odwagi, co więcej jej profesjonalne oko nie pozwoli zwątpić w swoje zdolności. Czujesz rytm? czy nie czujesz? Nie ma to znaczenia. Gwarantujemy, że rytm zawładnie podczas tańca

 

Bachata Solo Gdańsk
Bachata Solo to zajęcia, na których zatańczysz do poruszających ciało dominikańskich rytmów