FORMACJE ZAWODOWE/PROJEKTOWE

Formacje zawodowe/projektowe

Pragniesz nieco więcej? Dołącz do formacji tanecznych i rozwijaj swoje umiejętności w zgranym zespole. Zapraszamy do grup zawodowych i projektowych.

Formacje zawodowe/projektowe to ekipy taneczne z różnych styli tańca. Podopieczni w toku zajęć i codziennych treningów przygotowywani są do występowania na scenie i deskach Teatru, a także w pokazach, programach telewizyjnych czy teledyskach.

Ponad to, ekipy razem przygotowują się do zawodów, konkursów tanecznych, tworzą nagrania taneczne, a także występują na pokazach. Co więcej, wspólny wysiłek i zgrana ekipa tworzy niezapomniane emocje. W dodatku uczy wytrwałości, dyscypliny, buduje prawdziwe więzi , jak również wieloletnie przyjaźnie.

Formacje zawodowe/projektowe są idealne dla osób, które pragną więcej. Spełniać swoje marzenia, dążyć w tańcu do coraz to wyższego poziomu, a także rozwijać się w zamkniętym zespole. 

Możliwość dołączenia do aktualnie istniejącej grupy po kontakcie z instruktorem. Chcesz dołączyć, a nie znasz trenera? Zapytaj na recepcji, która już Ciebie pokieruje w stronę marzeń. 

Na zajęcia formacji konieczne jest regularne uczestniczenie w zajęciach w wymiarze godzin podanym w grafiku, a także w zajęciach uzupełniających wskazanych przez trenera.

Formacje taneczne, Gdańsk
Formacje zawodowe/projektowe uczestniczą w nagraniach, spektaklach oraz zawodach