JAZZ CHOREOGRAFIA

Jazz choreografia

Jazz Choreografia to classy taneczne, na których tańczymy choreografie tańca jazzowego. Pieszczotliwie zwane "Jazz Choreo" to potężna dawka piękna i emocji na kolejny tydzień

Jazz choreografia to zajęcia, na których spotkacie różne odmiany jazz’u:  contemporary jazz, modern jazz, lyrical jazz, broadway jazz i wiele innych, które kierunkują tancerza na wszechstronny rozwój.

Na zajęciach rozwijamy umiejętności techniczne tańca jazzowego (skoków, obrotów, piruetów, rozciągnięcia, przepływu ruchu czy pracy na podłodze). Co tydzień uczymy się nowych choreografii, improwizujemy oraz rozwijamy czucie w tańcu, a także wyrażanie emocji. Ponad to towarzyszy nam wspaniała liryczna muzyka, która sama napędza nas do oddania się w nieważkości tańca. Jazz Choreografia to zajęcia zarówno dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak i osób mających doświadczenie taneczne. Nie tylko spotkacie tutaj niezwykłą mieszankę ludzi, ale również doświadczycie płynącej od nich energii i wsparcia. 

Taniec jazzowy jest tańcem piękna, baletu, rozmowy, szaleństwa, wyrażania emocji, jak również ukazywania osobowości. Ułożony z cudownych skoków, piruetów i wyciągnięć pozwala, aby na chwile się zapomnieć – popłynąć w tańcu. 

 

Jazz Choreografia
Jazz Choreografia to zajęcia pełne emocji

GALERIA Z ZAJĘĆ