SALSA SOLO

Salsa solo

Kurs Tańca Salsa Solo to energetyczne zajęcia tańca dla kobiet niezależnie od poziomu zaawansowania. Zajęcia z salsy to chwila oddechu - wieczór przy dobrej zabawie i latynoskiej muzyce.

Salsa solo to zajęcia dla kobiet na każdym poziomie zaawansowania w tańcu, zaczynając od poziomu zupełnie początkującego. Ponad to, są to zajęcia na których przy gorących południowoamerykańskich dźwiękach nauczysz się tańczyć salsę, nabierzesz swobody ruchu, a także zyskasz pozytywną energię.

Salsa jest jednym z najbardziej popularnych na całym świecie stylów tańców latyno-amerykańskich. Ma pochodzenie karaibskie, a został rozwinięty szczególnie na Kubie i w Ameryce.

Jeśli masz ochotę jednocześnie poznać podstawowe kroki salsy, nabrać pewności siebie, jak również po prostu dobrze się bawić – są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Co więcej, Salsa Solo ukazuje kobiece piękno oraz siłę, a także pozwala poczuć się dobrze w ruchu. Ponad to na zajęciach nie brakuje

Podczas zajęć serce zaczyna bić szybciej, a wszelkie smutki znikają. Różnorodne, proste salsowe choreografie pozwolą przenieść się w gorący południowy klimat, a także w przyjemny sposób utrwalą zdobytą wiedzę.

Salsa Solo Gdańsk
Salsa solo to zajęcia , na których nauczysz się tańczyć salsę, nabierzesz swobody ruchu i zyskasz nieograniczoną ilość energii.

Dodaj komentarz