STREET DANCE

Street Dance

Street Dance to kultura tańca oraz social taneczny, w którego skład wchodzą style tańca takie jak: Hip Hop, House, Waacking, Breaking, Locking czy Popping.

Street Dance to nie tylko styl tańca, ale również kultura tańca, która tworzyła się poza studiami tańca w otwartych przestrzeniach takich jak: ulice, imprezy taneczne, imprezy blokowe, parki, podwórka szkolne. Jak sama nazwa wskazuje, jest to taniec uliczny.

Ponad to styl ten zawsze stawiał na obecność ludzi i dobrą zabawę. Posiada często charakter improwizacyjny i towarzyski, a także zachęca do interakcji, kontaktu z widzem oraz innymi tancerzami.

Na przestrzeni lat powstały różne odłamy tańca ulicznego takie jak: Hip Hop, House, Breaking, Waacking, Locking czy Popping. Każdy z nich posiada swój indywidualny charakter oraz technikę

Zajęcia to prawdziwie energetyczny fun! Co więcej, Street Dance to treningi pozwalające usprawnić motoryczność ciała, koordynacje i kondycje, spotkać wspaniałych ludzi. Korzystamy z różnorodności tańców ulicznych m.in. hip hop, house, locking, breaking.

Głównym celem treningów jest nabycie umiejętności słuchania muzyki, wydobywania rytmu, rozwoju kreatywności, pewności siebie, a także nauka swobodnego wyrażani siebie poprzez poruszanie się

Street Dance Gdańsk
Street Dance składa się z różnych styli m.in Hip Hop, House, Waacking, Breaking, Locking czy Popping

GALERIA Z ZAJĘĆ

Dodaj komentarz